Automatyczne łazienki w galeriach handlowych

Łazienki w galeriach handlowych powinny być schludne, czyste i ładnie pachnące. W końcu w pewnym stopniu reprezentują stan całej galerii – mało kto chciałby wejść do obskurnej, zaniedbanej toalety. Dlatego właściciele takich galerii powinni zadbać, by wszystko było zapięte na ostatni guzik. Personel powinien dbać o porządek, a sprzęt powinien działać bez zarzutu.

Dozowniki mydła i suszarki do rąk

automatyczne dozowniki mydłaGalerie handlowe powinny już od otwarcia mieć sprzęt najwyższej jakości – zarówno dozowniki mydła, jak i suszarki do rąk. Rozpowszechnione są teraz automatyczne dozowniki mydła, które zamiast mydła w żelu aplikuje piankę. Przez swoją formę jest bardziej oszczędna w użytkowaniu, gdyż ludzie korzystający z niego nie zużyją jej więcej, niż potrzebują. Poza tym tego typu dozowniki mają bardzo przyjemnie pachnące wkłady, które w pozytywny sposób działają na nastrój gości galerii. Trzeba tylko pilnować ilości mydła w dozowniku – ale to już zależy od odpowiedniego poinstruowania zatrudnionych pracowników. Dodatkowym udogodnieniem dla gości są wspomniane wcześniej suszarki do rąk. Mamy kilka rodzajów, ale suszarki kieszeniowe wydają się najpopularniejszą aktualnie opcją. Dzięki krótkiemu, ale intensywnemu cyklowi pracy oszczędzają energię przy nadal wysokiej skuteczności działania. Powinniśmy też pilnować ich czystości – wbrew pozorom suszarki również się brudzą. Najważniejsze jest to, by oba te sprzęty działały bez zarzutu i mogły służyć wszystkim odwiedzającym galerie gościom.

Szanująca się galeria powinna z miejsca myśleć o takich rozwiązaniach. Ludzie od przekroczenia progu budynku budują swoją opinię – a pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dlatego właścicielom placówek handlowych zalecam budowanie marki od początku, aż do samego końca.