Bezbolesne usuwanie owłosienie we Wrocławiu

 

Wiele kobiet rezygnuje z depilacji laserowej w obawie przed bólem. Krążą opinie, że pozbywanie się owłosienia za pomocą lasera jest nieprzyjemne. Tymczasem depilacja laserowa wedle wiedzy specjalistów jest zabiegiem w pełni bezbolesnym. Z czego wynika ta rozbieżność?

Czy laserowe usuwanie włosów jest bolesne?

laserowe usuwanie owłosienia wrocławFaktycznie niektóre kobiety odczuwają lekki dyskomfort podczas zabiegu, ale wynika to jedynie z ich indywidualnych predyspozycji. Niektóre osoby mają bardzo niski próg odporności na ból. Takie kobiety nawet przy bardzo delikatnym usuwaniu włosów skarżą się na lekkie pieczenie lub szczypanie. Nie należy jednak sugerować się tymi opiniami. Każda osoba jest inna. Należy sprawdzić na swojej skórze jak zniesiemy dany zabieg. Laserowe usuwanie owłosienia Wrocław obejmuje różne części ciała, w zależności od potrzeb kobiety. Najczęściej owłosienie usuwa się z nóg. Ale laser jest bezpieczny także dla okolic bikini, pach, klatki piersiowej, a nawet twarzy. Na zabieg laserowy bardzo często decydują się kobiety które zmagają się z problemem tak zwanego ,,damskiego wąsika”. Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona przez kilka dni. Nie należy stosować żadnych drażniących kosmetyków, a jedynie nawilżać skórę delikatnymi kosmetykami. Depilacja laserowa przeprowadzona w prawidłowy sposób nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych. Jeśli zastosujemy się do wszystkich zaleceń to zabieg przebiegnie bez żadnych problemów.

Cena zabiegu zależy do części ciała którą chcemy wydepilować. Oczywiście im większy obszar skóry poddany zabiegowi, tym cena wzrasta. Biorąc pod uwagę fakt, że seria zabiegów usuwa owłosienie na stałe, nie są to zbyt wysokie koszty. W przyszłości zaoszczędzamy czas i pieniądze ponieważ nie musimy inwestować w kosmetyki i przybory do depilacji w domu.