Budowa basenu jako remedium na upały

Nigdy nie znosiłam wysokich temperatur. Kiedy na termometrze widziałam powyżej dwudziestu piecu stopni to było źle, ale jeśli było powyżej trzydziestu, to najchętniej w ogóle nie wychodziłabym z domu, tylko schowała się w ciemnym i chłodnym miejscu, blisko wiatraka i ze szklanką zimnej wody z cytryną i lodem. Niestety, nie zawsze się ma taką możliwość.

Budowa basenu nie jest tak droga jak się wydaje

basenW końcu trzeba chodzić do pracy. Potem jednak, po całym dniu, marzyłam tylko o tym, żeby trochę odpocząć w chłodzie. Dlatego uznałam, ze baseny kąpielowe to idealne rozwiązanie dla mojego domu. Dzięki nim będę mogła się porządnie zrelaksować, trochę popływać i posiedzieć w chłodnej wodzie. Bez wahania zatem zaczęłam przeczesywać różne strony internetowe z basenami, porównywać oferty, żeby wybrać tą najkorzystniejszą. Każdy producent basenów twierdzi, że jego produkty są najlepsze, najbardziej wytrzymałe, najładniejsze, a w dodatku w najkorzystniejszej cenie. Budowa basenu to atrakcyjniejszy dom Do takich zapewnień trzeba mieć tak jak do reklam spory dystans. W końcu uznałam, że najlepsze będą dla mnie baseny rozporowe. Takie baseny ogrodowe nie kosztują majątku, a jednak są na tyle duże, że mogłabym się z nich dosyć zanurzyć w wodzie. Byłam niezmiernie szczęśliwa, kiedy mój wymarzony basen do mnie dotarł, szczególnie, ze w prognozie pogody zapowiadali, ze ma teraz nadejść nowa fala upałów, i przez najbliższe dwa tygodnie temperatura ma być tak wysoka, ze będę się topić zaraz po wyjściu z domu. Na szczęście profesjonalna ekipa, którą zamówiłam do montażu poradziła sobie z basen bez problemów i już tego samego dnia mogłam cieszyć się z moich basenowych kąpieli. Jeszcze pozostała kwestia osłony. Basen znajduje się w takim miejscu, że słońce nie pada na niego bezpośrednio, ale po południu już kąpiel byłaby problematyczna.

Kupiłam dwa stojaki i kawałek rozciągliwego materiału, który rozpięłam sobie tak, że nawet po południu słońce mi nie doskwiera. Takim niewielkim kosztem mój basen jest idealny i nie żałuje jego zakupu.