Catering się sprawdził

Nie mam talentu do gotowania. Potrafię co najwyżej ugotować sobie makaron lub ryż, wymieszać sos z paczki, czy zrobić smaczne kanapki lub sałatkę, ale z bardziej skomplikowanymi daniami sobie nie radzę.

Coraz więcej firm cateringowych dba o to, by ich oferta się sprawdziła

obiadZazwyczaj moje ziemniaki są rozgotowane, mięso przypalone, a sałatki niedoprawione, obiady są po prostu niesmaczne. Moja rodzina o tym wie, i dlatego gotuję w domu, tylko w stanie absolutnie konieczności. A najlepiej jest, kiedy zamawiam pizzę albo chińskie danie, wtedy przynajmniej wszyscy się najemy i nikt nie będzie marudził. Ostatnio jednak czekało mnie rodzinne spotkanie, a ja nie wiedziałam co zrobić. Przecież nie zamówię pizzy, ale też nie mogę niczego sama ugotować. Moje obiady w szczecinie będą nie do zjedzenia. Jedynym rozwiązaniem był dla mnie catering ze Szczecina. Zamówię jakieś danie, ciasto kupię z cukierni i wszystko będzie dobrze. Pozostał mi tylko wybór dania, ale to najmniejszy problem. Miałam nadzieję, ze wszystkim będzie smakowało ,,moje” danie i tak było. Jedzenie przyjechało na czas i było bardzo smaczne. Nie sądziłam, ze taki catering może być aż taki dobry. Wszystko zostało zjedzone i nawet na ciasto nikt nie miał ochoty. Myślę, że tak dobre jedzenie powinno częściej gościć u ans w domu. Byłoby to bardzo kosztowne, zamawiać je codziennie, ale w taką sobotę, czy niedzielę, to czemu nie?

Przynajmniej jeden dzień w tygodniu obiady będą smaczne i zdrowie i nie gotowane przeze mnie. Catering się sprawdził i na pewno jeszcze skorzystam z jego usług w przyszłości.