Co, gdzie, kiedy? Czyli ulotka zawsze pod ręką

W każdym mieście, także w Bydgoszczy, znajduje się Centrum Informacji Turystycznej. Jest to miejsce przydatne, nie tylko dla turystów. Także mieszkańcy mogą w nim uzyskać wiele interesujących informacji, w tym ulotek promujących wydarzenia kulturowe w regionie. Szczególnie w okresie letnim, gdy mamy więcej wolnego czasu, który chcemy ciekawie wypełnić.

Szkoda czasu na internet

wizytówkaUlotki informacyjne to doskonała forma reklamowania wydarzeń kulturalnych. Niektóre informacje zawarte w Internecie nie są tak łatwo dostępne, jak ulotka. Aby uzyskać informację na temat interesującego nas wydarzenia kulturalnego trzeba spędzenia kilku godzin w Internecie, na które nie każdy ma czas. Ulotka to wygodna forma reklamowa, którą możemy powiesić w widocznym miejscu aby nie zapomnieć o wydarzeniu.

Teatr, opera a może filharmonia?

Podobnie jest w przypadku oferty filharmonii, opery czy teatru. Ulotki informacyjne, w których znajdziemy bieżący repertuar czy zapowiedź najbliższych wydarzeń, są wygodną formą informacji, którą mamy zawsze pod ręką. Mimo postępującej globalnej cyfryzacji jest rzesza ludzi, która nie posługuje się zasobami Internetu na tyle płynnie, by z sukcesem odnaleźć wszystkie interesujące go informacje. Z pomocą zdąża ulotka lub… wizytówka.

Z wizytówką zawsze w portfelu

Sytuacja analogiczna jak w przypadku ulotki. Mały, prostokątny kartonik, na którym znajdziemy podstawowe informacje na temat firmy lub osoby, z którą przeprowadziliśmy spotkanie. Bardzo wygodna forma, którą zawsze możemy schować do portfela i skorzystać w odpowiednim momencie. Zaoszczędzi to także nasz czas spędzony na przeszukiwaniach zasobów Internetu.

Tania ale skuteczna

Produkcja ulotek i wizytówek nie jest kosztowna. Każda drukarnia ma indywidualną ofertę uzależnioną od wielu czynników. Na cenę ulotki czy wizytówki ma wpływ nakład, materiał czy ilość kolorów. W Bydgoszczy jest wiele drukarni oferujących profesjonalne usługi poligraficzne. Ulotka i wizytówka wciąż jest najczęstszą formą promocji, z której chętnie korzystamy.