Detektyw i poszukiwanie dłużnika

W przeszłości mój ojciec prowadził bardzo duże interesy. Pewnego dnia podpisał umowę z pewnym biurem architektonicznym. Chciał stworzyć coś innowacyjnego dla swojej rodziny.

Detektyw może być jedyną opcją odzyskania naszych pieniędzy od dłużnika

Usługi detektywistyczneMiało być to osiedle domków jednorodzinnych i potrzebował projektów. Tutaj chodziło o bardzo wielkie pieniądze. Gdy tata zapłacił za całą pracę inżynierowi on zginął bez śladu. Nie wiedzieliśmy co mamy zrobić, ponieważ to były olbrzymie pieniądze i nie moglibyśmy ruszyć do przodu. Z resztą tutaj chodziło jeszcze o zasadę uczciwości. Wtedy znalazłem bardzo profesjonalne usługi detektywistyczne Śląsk. Od razu umówiłem się na spotkanie i powiedziałem o co chodzi. Musiałem jednak dostarczyć im kilka wskazówek. Chodziło o telefon kontaktowy, stronę internetową oraz poprzednie miejsce spotkania z naszym dłużnikiem. Miałem nadzieję, że uda się odnaleźć tego człowieka i dosięgnie go sprawiedliwość. Po trzech tygodniach nasz detektyw w końcu się z nami skontaktował. Zbieg znajdował się na śląsku w małym domu. Od razu zgłosiliśmy całą sprawę na policję. Niestety nie było szans na odzyskanie naszych oszczędności. Tamten okres był bardzo nerwowy. Po wszystkim okazało się, że w taki sposób oszukał jeszcze wiele innych rodzin. Sąd strasznie się nim zainteresował, a prokurator nie zostawił na nim suchej nitki. Pewna para straciła przez niego połowę swoich pieniędzy po czym zniknął bez śladu.

Policja powiedziała, że śledztwo jest w toku i może uda się odzyskać część wpłacanych pieniędzy na konto tego człowieka. Podobno zaraz to wypłacał i zarządzał tylko gotówką.