Dobrze poprowadzony serwis klimatyzacji Warszawa to dobry interes

Całkiem niedawno dostałem się do pracy, która zajmowała się dystrybucją urządzeń do ogrzewania powietrza zwanego inaczej jako ogrzewanie nadmuchowe. Lecz to nie było wszystko, ponieważ zajmowaliśmy się również klimatyzacjami. Sprowadzaliśmy z chin, Ameryki itp. urządzenia. Wiadomo, że niektórzy chcą mieć porządną instalację odpowiedzialną za grzanie lub chłodzenie a jedni chcą po prostu tanią. Żeby dostosować się do obu frakcji musimy mieć i taki i taki sprzęt.

Serwis klimatyzacji Warszawa – mimo, że popularny to może się wyróżniać – choćby jakością

klimaChwilę po tym jak przyszedłem było wielkie święto w firmie ponieważ otworzyli serwis klimatyzacji, który zajmował się sprzętem, który my dystrybuowaliśmy. zajmowaliśmy się klasycznymi klimatyzacjami, jak i tymi wykorzystującymi agregat wody lodowej. Co więcej firma miała też oddział którego zadaniem był montaż klimatyzacji bądź nagrzewnic. Firma prężnie się rozwijała, powiedziałbym nawet że nie słyszałem o przypadkach, żeby firma aż tak szybko pięła się w górę po swoich schodach rozwoju. Szef miał naprawdę głowę na karku i umiał znaleźć sytuacje i możliwości na szybszy rozwój. Rok później podejrzewam że będziemy przodującą firmą w kraju wyprzedzając nawet te firmy z Warszawy. Kolejnym krokiem był otwarty serwis chłodniczy. Chwila i kolejny sukces. Idealne trafienie w rynek, ponieważ w tym samym czasie inna duża firma postanowiła przenieść lokalizację, a że nas znali, to nie chciało im się jechać do innego miasta tylko woleli do nas przyjechać i mimo że byli pierwszy raz przetestować to, co im zaoferuje nasza firma. Było oczywiste, że będą wracać do nas z każdą usterką, ponieważ mieliśmy najlepszą kadrę fachowców w całym regionie i jednych z najlepszych w całym kraju. W końcu szef cały czas daje im możliwość rozwoju.

Wszelkiego typu szkolenia w fabrykach u producenta, lub nawet przez samego inżyniera, który wdrażał modele do produkcji. Lepiej się nie dało. Właśnie dlatego każdy klient wychodził zadowolony. Profesjonalna i szybka obsługa to podstawa.