Domki drewniane w Szaflarach

Polskie góry uważane są za jedne z najpiękniejszych gór na świecie. Wiele osób nie wyobraża sobie innego sposobu na spędzenie urlopu niż wyjazd w Tatry. Z pewnością nie można się tam nudzić. Wystarczy wybrać odpowiednią miejscowość i wygodny domek na miejsce swojego noclegu. Co można powiedzieć o Szaflarach? 

Szaflary – urokliwa wieś w polskich górach 

luksusowe domki w górach w szaflarachCiekawym miejscem, gdzie można zatrzymać się podczas urlopu, są Szaflary. Jest to niewielka wieś w Polsce położona w województwie małopolskim. Znajduje się na południe od Nowego Targu i około 18 kilometrów na północ od Zakopanego. Takie położenie na mapie Polski jest bardzo dogodne jeśli chodzi o turystów. Z pewnością znajdziemy tam świetne miejsca noclegowe. Takie luksusowe domki w górach w Szaflarach spełnią nasze najśmielsze oczekiwania. Każdy domek będzie dostosowany do ilości osób, które będą w nim przebywać. Wygodne łóżka, salon z urokliwym kominkiem czy przestronna kuchnia to coś, o czym marzy każdy turysta. Również bogate wyposażenie każdego z domków sprawi, że będziemy czuli się tam jak u siebie. Nocleg w Szaflarach to także idealna baza wypadowa do innych, okolicznych miejscowości. Stamtąd dostaniemy się busem do Zakopanego, gdzie możemy udać się na długie wędrówki szlakami górskimi. Poza tym, będziemy mogli pojeździć na nartach czy na snowboardzie. W samych Szaflarach znajdziemy także kompleks kąpielisk geotermalnych. To świetny atut i możliwość zrelaksowania się podczas urlopu. 

Szaflary to świetne miejsce na swój urlop. Jeśli lubimy niewielkie miejscowości bez tłumu turystów, będą dla nas idealne. Stamtąd można szybko udać się do innych miejsc, na przykład do Zakopanego czy Bukowiny Tatrzańskiej. Nocleg w Szaflarach daje nam wiele możliwości na spędzanie czasu.