Doradca od regałów

Kiedy byłam dzieckiem nigdy nie myślałam o tym dlaczego sklepy są tak a nie inaczej zbudowane i wyposażone. Przecież nie interesowało mnie to czy mają takie a nie inne regały.

Jest taki zawód, który doradza regały do sklepów i magazynów

regałyDopiero kiedy postanowiłam otworzyć własny biznes z odzieżą sportową wiele się dowiedziałam. Trzeba było poszukać wiele materiałów do sklepu. Mój sklep znajduje się w Bydgoszczy, więc również szukałam firm, które zajmują się sprzedażą regałów sklepowych w Bydgoszczy. Jak się okazało regały sklepowe mają różne rozmiary i kształty. Mogą być niskie na trzy półki, ale też wysokie na dziesięć półek. Do mojego sklepu postanowiłam wybrać regał typy mago. Jeden z producentów w Bydgoszczy myśląc, że nie sięgnęłam języka próbował na siłę sprzedać mi regały magazynowe. Jakież było jego zdziwienie kiedy w konkretny sposób oświadczyłam mu, że wiem na czym polega różnica między takimi regałami. Mój sklep jest wyposażone w piękne regały sklepowe. Wszystkie są w cudownym grafitowym kolorze. Nie widać w nich żadnej śrubki. Trafiłam na naprawdę rewelacyjnego doradcę. Mój sklep sportowy ma coraz więcej klientów. Wiem też, że polecają oni innym mój mały światek. Jestem szczęśliwa, że mój pomysł na biznes rozwija się coraz lepiej i przynosi mi nie tylko korzyści finansowe, ale również na twarzy. Już nawet nie jestem sama, a dzięki wielu klientom mogłam zatrudnić pracownice, która jest bardzo obrotna i wiem, że mogę jej zaufać.

Warto było odkładać wszystkie zarobione pieniądze żeby spełnić swoje marzenie. Może kiedyś jeszcze będę miała możliwość otwarcia kolejnego sklepu i będzie to wielka sieć sklepów sportowych.