Duża torebka z wikliny

Wiklinowe torebki, zarówno te małe, jak i duże będą prawdziwym hitem nadchodzącego lata. W zasadzie były już modne rok temu. Jednak kobiety tak je pokochały, że torebki te pozostały dalej w modzie. Szczególnie te w większych rozmiarach. Dlaczego? Są bowiem bardzo praktyczne i na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w wielu sytuacjach i pasują do mnóstwa stylizacji.

Wiklinowa torba na zakupy i nie tylko

torebka wiklinowa dużaDuże torby z wikliny sprawdzą się podczas urlopu. Taką torebkę możemy zabrać ze sobą zarówno na zwiedzanie, jak i na plażę. Pomieści wszystko co potrzebne – ręcznik, kocyk, butelkę wody i oczywiście to, co nosimy ze sobą na co dzień. Wiklinowa torba przepięknie wygląda w połączeniu ze zwiewną, długą sukienką. Daje wtedy bardzo romantyczny, wakacyjny look. Pasuje także do stylu marynarskiego oraz wszelkich casualowych ubrań. Kobiety bardzo chętnie zabierają dużą torbę z wikliny na zakupy. Jest znacznie wygodniejsza niż wiklinowy koszyk, poza tym pasuje zarówno na babski wypad do centrum handlowego, jak i poranną wizytę na lokalnym targu po świeże owoce. Torebka wiklinowa duża jest niezwykle wytrzymała, trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Poza tym świetnie się prezentuje i jest całkiem ekologicznym wyborem. Nie dość, że zostanie z nami na lata to kiedy wyląduje już na śmietniku – nie zaszkodzi środowisku w tym stopniu, co wyroby z eko-skóry, czy innych syntetycznych materiałów.

W związku z tym, że wiklinowe torebki wciąż są na topie, gdzie byśmy nie szukali, znajdziemy mnóstwo ciekawych propozycji. W samych popularnych sieciówkach odzieżowych znajdziemy po kilka różnych modeli. Jeśli jednak szukamy czegoś wyjątkowego, poszukajmy na forach i grupach rękodzielniczych. Tam możemy znaleźć prawdziwe cuda, bo rękodzielnicy tworzą z pasji.