Foot dart sposobem na udaną imprezę

 

Wszyscy graliśmy kiedyś w piłkę. Wracało się ze szkoły odstawiało plecak jadło szybko obiad i szło z kolegami na boisko rozegrać kilka meczy. Sprawa komplikowała się w momencie gdy padał deszcz wtedy spotkania najczęściej odbywały się u jednego z kolegów i grało np w rzutki.

Jak grać w nożne darty?

foot dartTego typu zabawa to świetny pomysł na zabawę dla całej rodziny. Zasady gry są takie same jak w tradycyjnych dartach. Gracze celują piłką do tarczy z punktami w momencie trafienie welurowa piłka przyczepi się do planszy. Istnieje nieograniczona ilość pomysłów grania w foot dart. Można grać tradycyjną metodą, czyli schodzenia w dół z wcześniej ustalonej liczby punktów, kto pierwszy wyzeruje swoje punkty ten wygrywa lub po prostu zawodnik, który uzbiera więcej punktów w 3 strzałach ten wygrywa. Istnieją różne wymiary tablicy, więc do rozegrania gry wystarczy nam przydomowy ogród lub jeden z orlików znajdujących się na każdym miejskim osiedlu. Foot dart to bardzo wciągająca gra towarzyska wymagająca od graczy dużej celności. Zabawa ta skierowana jest zarówno do najmłodszych jak i starszych. Dodatkową opcją przy tego typu zabawie jest możliwość strzelania do tarczy z łuku ze specjalnie przygotowanymi strzałami. Gra pozwala wyzwolić duże zasoby aktywności fizycznej. Co powoduje prawidłowy rozwój młodych organizmów. Tego typu gra jest idealna na wszelkiego rodzaju spotkania integracyjne, imprezy urodzinowe i wszelkiego rodzaju koncerty plenerowe. Tablicę wystarczy podłączyć do pompy, która na bieżąco będzie utrzymywać odpowiednią ilość powietrza w tarczy.

Foot dart jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób które lubią piłkę nożną a niestety nie mają możliwości skompletowania pełnej drużyny aby rozegrać spotkanie. Aby grać w ten rodzaj rzutków wystarczy grupa znajomych potrafiących kopać piłkę.