Górski Hexagon od Kross

Firma Kross jest niewątpliwie jednym z producentów rowerowych, który na rynek dostarcza licznego i różnorodnego asortymentu. W ofercie tej firmy znajdziemy rowery miejskie, ale również rowery o nieco bardziej specjalistycznych właściwościach, umożliwiających nam poruszanie się, np. po górzystych terenach o trudnym ukształtowaniu.

Rower Hexagon 2.0

kross hexagon x2Rowery górskie, produkowane przez firmę Kross cieszą się bardzo dużą popularnością wśród cyklistów poszukujących terenowych wyzwań. Dzieje się tak z kilku przyczyn, ale głównym argumentem, który przemawia za zakupem właśnie roweru górskiego firmy Kross najczęściej jest kwestia jego wytrzymałości i odporności na uszkodzenia. Jednym z rowerów, który cieszy się największym uznaniem wśród klientów jest produkowany przez Kross Hexagon 2.0. Jest to rower, którego konstrukcja wykonana jest z lekkiego, ale bardzo wytrzymałego stopu aluminium, dzięki czemu cały rower waży ledwie ponad czternaście kilogramów. Oczywiście, aby w odpowiedni sposób spełniał swoje zadania na górzystych terenach, producent wyposażył ten model w odpowiednio szerokie opony z bieżnikiem, który gwarantuje dobrą przyczepność. Rower umożliwia zmianę ustawień na dwadzieścia jeden sposobów. Dzięki temu możemy w każdej sytuacji wybrać takie ustawienia, które będą odpowiednio ułatwiały lub utrudniały jazdę – w zależności od naszych oczekiwań i predyspozycji. Dużą zaletą roweru jest też na pewno system haków chroniących ramę sprzętu.

Hexagon 2.0 to sprzęt, który doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Jego cena plasuje go wśród produktów, które będą w zasięgu każdej osoby, która będzie chciała sprawdzić swoje siły w kolarstwie górskim i będzie poszukiwała sprzętu, który sprawdzi się na dobry początek tego typu przygody.