Idealny krój sukienki

Kobieta chce wyglądać modnie i elegancko, nie tylko na co dzień, ale także w wyjątkowych sytuacjach. Może to być spotkanie biznesowe, rodzinna kolacja czy wyjście do teatru. Idealna na każdą okazję jest sukienka. Pani z nieskazitelną figurą jest dobrze w każdym kroju. Co jednak mają zrobić kobiety, które mają trochę „tu” za dużo, a „tam” trochę za mało?

Sukienki z podwyższonym stanem dla puszystych

sukienka z podwyższonym stanemWarto więc trochę poszperać w sieci i wybrać idealny krój. Doskonałe rozwiązanie to sukienka z podwyższonym stanem. Jest to idealny model dla pani, która ma za szerokie biodra i duży biust. Podkreśli on odpowiednie walory, a ukryje wady. Sukienka w podwyższonym stanem doskonale zbiera piersi i nadaje im objętości. Uwypukla je i uwidacznia. Jednak nie musi to być wcale wyzywający strój. Sukienki takie mogą być wykończone półokrągłym dekoltem, bez pokazywania dużo ciała. Dla puszystych pań taki krój jest także idealny, bo można je zakupić lekko rozkloszowane. Ukryjecie tym samym wystający brzuszek i szerokie biodra. Unikajcie jednak bardzo luźnych sukienek z podwyższonym stanem, bo nadacie sobie zbyt dużo masy i zdecydowanie będziecie wyglądać źle. Idealnie to tego będzie pasował żakiet. Najlepiej, aby był krótki z lekkim wcięciem, uwypuklający waszą talię i odwracający uwagę od bioder. Ponadto, dla niższych pań do tej kreacji pasują idealnie wysokie szpilki, które nadadzą lekkości i zmniejszą masywność sylwetki. 

Sukienki z wysokim stanem są dobre dla każdej z kobiet. Doskonale podkreślają biust, odwracając uwagę od za szerokich bioder czy odstającej pupy. Idealnie sprawdzą się w kompozycjach wiosennych i zimowych. Dodatkowo możecie podkreślić w nich swoją wąską talię szerokim paskiem. Jest to elegancka stylizacja dla każdej z pań.