Jak przeżyć remont?

Stało się. Ulegliśmy naszej małżonce, która od kilku miesięcy suszyła nam głowę na temat remontu naszych czterech kątów. Standardowo znudził jej się kolor ścian w mieszkaniu, płytki na podłodze oraz wygląd naszej elewacji. Elewacje, którą malowałeś własnymi rękoma, z której byłeś dumny jak ze swojego syna lub Daewoo Matiza. Ale niestety. Kobieta postanowiła inaczej i trzeba będzie zrobić remont.

Zamawiamy usługi remontowe w Bydgoszczy

usługi remontoweJak każdy człowiek wpisałem w wyszukiwarkę frazę „usługi remontowe bydgoszcz” aby się dowiedzieć jak najlepiej zaplanować najbliższe dni, tygodnie, miesiące, a może i lata. Tak, lata, bo z kobietami nigdy nic nie wiadomo. Zrobi się jeden remont, a tu znudzi się kolor w pokoju obok. I co wtedy? Zaczynamy od stworzenia listy potrzebnych elementów i narzędzi. Poznajemy najróżniejsze typy narzędzi, uczymy się rozróżniać tynki, gipsy, zaprawy murarskie. Wszystko to nam idzie jak z płatka do czasu gdy musimy się zdecydować na jaki kolor pomalujemy mieszkanie. Wtedy Nasza małżonka gra pierwsze skrzypce. Słyszymy takie nazwy kolorów, których nawet byśmy nie podejrzewali o bycie kolorem. Kiedy już wybierzemy w jakim kolorze będziemy mieć ściany to próbujemy zrobić ich wizualizacje w programie komputerowym. W końcu, dla faceta brzoskwinia to owoc, a nie wymarzony kolor na elewacje. Jak już wszystko na szczęście do siebie pasuje i nic się ze sobą nie gryzie to możemy zrobić zakupy. Po powrocie z zakupów żona zabiera swoje rzeczy, wyjeżdża do mamusi i zostawia nas z zadaniem przeprowadzenia remontu. Dopiero wtedy robiąc ten remont wbrew pozorom odpoczniemy.

Musimy pamiętać, że nie ma nic gorszego niż niezdecydowana kobieta. Przeprowadzenie najgorszego remontu, będzie prostsze bez obecności naszej żony, która ma milion pomysłów na minutę. Kończąc: remonty można przeżyć, gorzej z przygotowaniami.