Jaką metodę przedłużania włosów wybrać?

 

Obecnie mamy do wyboru kilka sposobów przedłużania włosów jednakże to metoda kanapkowa cieszy się największym uznaniem nie tylko przez wzgląd estetyczny. Istnieje bowiem wiele zalet przemawiających na korzyść taśm, a jedną z najważniejszych jest przede wszystkim fakt, że metoda ta nie niszczy naszych włosów.

Najlepsza metoda przedłużania włosów

przedłużanie włosów na taśmieWiele kobiet marzy o długich włosach lecz często rezygnują z ich przedłużania z obawy o to, że efekt nie wyjdzie zbyt naturalnie, a w dodatku we włosach będzie widać łączenia. Rzeczywiście takie sytuacje zdarzały się w przeszłości, kiedy nie było na rynku dostępnych tak wielu sposobów na przedłużanie włosów. W dzisiejszych czasach jednak możemy wybierać spośród kilku metod, ale największym uznaniem obecnie cieszy się właśnie metoda kanapkowa. Przedłużanie włosów na taśmie to przede wszystkim bardzo bezpieczny sposób, który nie niszczy naszych naturalnych włosów. Wszystko za sprawą tego, że w tym przypadku nie używa się gorącego kleju, a specjalnych taśm. Nasze włosy zostają przyklejone od dwóch stron włosami na taśmie stąd też nazwa metody kanapkowej. Taśmy te najczęściej mają szerokość około czterech lub pięciu centymetrów i poprawnie założone są niewyczuwalne oraz co najważniejsze – niewidoczne. Oznacza to, że możemy swobodnie spinać włosy nie martwiąc się o to, czy będzie widać coś, co powinno zostać ukryte.

W przypadku przedłużenia włosów używa się zazwyczaj dwudziestu lub trzydziestu taśm. Wszystko tutaj bowiem zależy zarówno od kondycji naszych naturalnych włosów, jak i oczywiście od ich gęstości. Do przedłużania włosów najlepiej też wybrać oczywiście włosy naturalne gdyż te syntetyczne nie dadzą nam naturalnego efektu, a także ich żywotność będzie znacznie krótsza niż w przypadku włosów naturalnych.