Jaki nowoczesny siłownik do bramy wybrać?

Jestem właścicielem przepięknej działki na wsi. Kupiłem ją kilka lat temu w bardzo okazyjnej cenie. W tym roku postanowiłem, że najwyższy czas wymienić bramę, która miała już swoje lata i zwłaszcza zimą sprawiała coraz większe problemy i trudności z jej otworzeniem. Dosyć szybko znalazłem interesującą mnie bramę dwuskrzydłową, pasującą do wystroju posesji.

Kupno nowoczesnych siłowników do bramy dwuskrzydłowej

nowoczesne siłowniki do bram dwuskrzydłowychKolejnym etapem było dobranie do niej odpowiednich siłowników. Zależało mi na tym aby pracowały one jak najszybciej, generując przy tym jak najmniej hałasu oraz zużycia energii elektrycznej. Miłym dodatkiem, na który również zwracałem uwagę przeglądając oferty różnych producentów był zasięg sygnału. Było to dla mnie o tyle ważne, że bardzo irytowało mnie w poprzedniej bramie, że mimo nowej baterii w pilocie, reagowała ona na sygnał dopiero gdy byłem kilkanaście metrów od niej. Przeglądając oferty znalazłem modele, które można obsługiwać za pomocą aplikacji w telefonie, bardzo taka opcja przypadła mi do gustu. Z telefonem praktycznie nigdy się nie rozstaje, a w aucie mam na niego uchwyt co dodatkowo ułatwiłoby potencjalne operowanie bramą. Zauważyłem, że nowoczesne siłowniki do bram dwuskrzydłowych z wbudowaną obsługą przez aplikację nie kosztują znacznie więcej od ich odpowiedników bez takiej opcji. Dlatego też, zdecydowałem się kupić taki model, gdyż znalazłem go w bardzo atrakcyjnej cenie.

Po kilku dniach miałem już wszystkie potrzebne elementy, a na mojej działce pojawiła się ekipa montażowa. Wymiana starej bramy na nową zajęła kilka godzin, jednak nie było podczas tego przedsięwzięcia niespodziewanych przestojów. Nowa brama z nowoczesnymi siłownikami chodziła bardzo sprawnie, aplikacja również działała bez zarzutu.