Kamera Xiaomi Yi jako prezent dla aktywnych

Chyba każdy wśród swoich znajomych ma kogoś, kto uprawia jakieś sporty ekstremalne, lub po prostu lubią aktywnie spędzać czas. Przychodzi też taki czas, że jest jakaś okazja, na którą musimy go obdarować jakimś prezentem, powiedzmy urodziny czy coś w tym stylu.

Każdego kamera Xiaomi Yi by ucieszyła

kamera Xiaomi YiCo więc można kupić takiej osobie? Mamy wiele opcji. Możemy kupić mu nowe buty do odpowiedniej aktywności, możemy kupić jakieś akcesoria lub jest jeszcze jedna możliwość – kamera wyczynowa. Teraz musimy się zastanowić jaką kamerę. Na dobrą sprawę najważniejsze jest to, ile mamy gotówki na wydanie i w ile osób się składamy. Jakie mamy opcje? Mamy tańszą Xiaomi Yi, do której możemy dokupić powiedzmy Xiaomi Mi band, która zwiększa możliwości tej kamerki. Co więcej kamera Xiaomi Yi jest najlepszym rozwiązaniem do 500zł, jednak jeśli składa się nas więcej, możemy kupić coś lepszego. Co to jest? Ano Gopro Hero 4, który jest wyznacznikiem standardów jeśli chodzi o kamerki sportowe. Jednak jest to dobre wyjście, jeśli możemy wydać 1500zł. Czyli musiałoby się złożyć na nią dużo więcej osób i to jednak nie po mało. 15 osób musiałoby złożyć się po sto złotych, a nie zapominajmy, że dobrze byłoby, gdybyśmy mieli do takiej kamerki jakieś akcesoria, a akcesoria do Gopro są równie drogie co sama kamera, więc dość sporo. Nie ma co się oszukiwać, że taki prezent jest na pewno ciekawym wyjściem i każdy byłby ucieszony z takiego prezentu, jednak powiedzmy sobie otwarcie, ze że tańsza opcja jest wystarczająca. Jakość, jaką oferuje nam kamera Xiaomi jest co najmniej zadowalająca, więc nie ma mowy o jakiś problemach. Obraz jest ostry, wyraźny, nawet przy słabym świetle. Mikrofon bardzo dobrze zbiera dźwięki, filtrując szumy, dzięki czemu dźwięk, jaki ta kamera rejestruje jest na odpowiednim poziomie. Akcesoria, jakie możemy wykorzystać do tej kamerki też są w dość dobrej jakości, dzięki czemu nie musimy obawiać się o nią, podczas użytkowania, że nam nie spadnie itp.

Oczywiście kamera Gopro byłaby bardziej odporna na obicia i uszkodzenia mechaniczne, jednak nie wiem czy jest sens wydawać aż tyle. Wszystko jednak zależy od naszego portfela.