Koszulka z moją ulubioną grafiką

Moim hobby jest rysowanie, malowanie i zajmowanie się grafiką komputerową. Od dłuższego czasu myślałem o tym, aby nanieść jedną z moich ulubionych grafik na koszulkę. Pomyślałem, że będzie ona idealnie pasować na ubranie, jednakże nie wiedziałem w jaki sposób mógłbym to zrobić.

Tani, dowolny nadruk na koszulkę

koszulki z nadrukiemNa samym początku pomyślałem o samodzielnym nałożeniu nadruku na koszulkę, poprzez wydrukowanie go na specjalnym papierze. Z tym jednak jest dużo pracy, a w dodatku końcowy efekt może nie wyjść tak dobrze, jak tego chcemy. Postanowiłem więc rozejrzeć się za tego typu usługą u mnie w mieście. Udało mi się znaleźć firmę, która wykonuje dobrej jakości koszulki z nadrukiem. Zajrzałem do nich i dowiedziałem się mniej więcej ile kosztuje taka usługa, jak przebiega i jak wygląda efekt końcowy. Okazało się, że wcale to nie jest drogie, przebiega bardzo szybko, a możliwości nałożenia nadruku jak i jego typu jest naprawdę dużo. To bardzo zachęciło mnie do skorzystania właśnie z tego, więc udałem się do domu, zgrałem swoją grafikę w dobrym formacie na pendrive’a i powróciłem do siedziby ów firmy. Tam mogłem przedstawić im moją grafikę i wytłumaczyć jak chciałbym, aby wyglądała ona na mojej koszulce. Po niespełna dziesięciu minutach koszulka była już gotowa. Sam proces nie uszkodził jej w żaden sposób, a efekt był naprawdę świetny. Grafika prezentowała się jak niemalże wyjęta z monitora i naniesiona na koszulkę.

Jestem bardzo zadowolony ze świadczonej usługi. Wszystko przebiegło bardzo szybko, a dodatkowo w bardzo miłej atmosferze. Sam nadruk świetnie się trzyma, jest miły w dotyku, a co najważniejsze, nie ulega zniszczeniu podczas prania. Jestem pewny, że niebawem ponownie skuszę się na jakiś wydruk, na innej części garderoby.