Kradzież oraz panele podłogowe Białystok

To wręcz precedensowe wydarzenie jeżeli chodzi o Białystok a może i całą Polskę. Tak zuchwałej kradzieży chyba jeszcze dotąd nie dokonano.

Panele podłogowe Białystok były w sklepie

panele podłogowe BiałystokW jednym z największych w Białymstoku sklepów zajmujących się sprzedażą takich elementów wyposażenia wnętrz jak na przykład drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, panele pcv oraz panele podłogowe Białystok, parapety oraz wiele innych dokonano kradzieży za ponad trzysta tysięcy złotych. O kradzieży policja została powiadomiona w ubiegłą środę rano, zaraz po tym jak pracownicy, którzy otwierali sklep spostrzegli, iż jest on praktycznie pusty. Całe zaś niestety nie udało się wyjaśnić jak mogło dojść do takiej kradzieży skoro sklep oraz teren wokół jest stale monitorowany. Jak wynika z ustaleń policji, złodzieje musieli dobrze znać plan sklepu oraz przysklepowego magazynu oraz rozmieszczenie kamer monitoringu. Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie na w noc kiedy doszło do kradzieży nie działały. Jedynym śladem, którzy przestępcy zostawili po sobie są ślady kół samochodów ciężarowych, którym wywieziony musiał zostać skradziony towar. Nie ma niestety świadków zdarzenia, gdyż sklep znajduję się na wyjeździe z miasta w odległości około trzystu pięćdziesięciu metrów od głównej drogi wyjazdowej. W najbliższym sąsiedztwie nie ma także żadnego innego sklepu czy magazynu także nie możliwości skorzystania z innych nagrań monitoringu. Policja przyznaje, iż akcja została naprawdę sprawnie przeprowadzona i zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach co może świadczyć o tym, iż nie była to pierwsza tego typu akcja przeprowadzona przez te osoby.

Policja nadal szuka świadków tego precedensowego zdarzenia – o kontakt proszone są osoby, które przejeżdżały w nocy z wtorku na sobotę nieopodal sklepu i zauważyły cokolwiek co może pomóc przy schwytaniu sprawców.