Mały punkt sprzedaży tonerów

Równo rok temu otworzyłem mały punkt sprzedaży mieszczący się w galerii handlowej. Jest to tak zwana wysepka, gdzie można otrzymać różne produkty. Moja firma skupia się na handlu bezpośrednim materiałów do druku.

Punkt sprzedaży tonerów do drukarek mają nie mały obrót

tonery do drukarek LexmarkPrzede wszystkim posiadam tonery do drukarek laserowych, które udostępniam również na portalach aukcyjnych w celu sprzedaży online. Najlepiej sprzedającymi się produktami ostatnich tygodni są tonery do drukarek OKI, które są ciężkie do znalezienia nawet w internecie. Dogadałem się z jedynym importerem tego produktu z Chin i ten toner do drukarki laserowej jest dostępny tylko w kilku miejscach w Polsce. Mam natomiast wielkie problemy z tym aby tonery do drukarek Lexmark znajdowały swoich właścicieli. Wiąże się to przede wszystkim z małą popularnością tych drukarek, szczególnie że te tonery nie należą do najtańszych i do zastosowań domowych okazuje się, że czasami lepiej jest kupić nową drukarkę niż zestaw tuszy. Dodatkowo dochodzi do tego bęben do drukarki, którego trzeba wymieniać co trzecią wymianę tuszy. Cały biznes rozpoczynałem od sprzedaży online, a kiedy środki pozwoliły, otworzyłem obecnie działającą wysepkę. Dorabiając się na tuszach, pozwoliłem sobie również na sprzedaż całych urządzeń. Drukarki laserowe, atramentowe, mniejsze urządzenia wielofunkcyjne to produkty które u mnie cieszą się największą popularnością.

Posiadam również materiały do zadruku, czyli papier, etykiety oraz papier fotograficzny. Liczę na to, że kolejne sukcesy zaczną się pojawiać i będę w stanie otworzyć drugi i kolejny taki sam punkt w innym miejscu.

Informacje pochodzą ze strony:

http://tonerydodrukarek.pl/tonery-lexmark-c-13.html