Markowe rowery górskie

Postanowiłam że pora na rozpoczęcie ćwiczeń na świeżym powietrzu. Pogoda była coraz ładniejsza, zachęcała do spacerów i aktywności. Osobiście nie przepadałam za siłownią czy fitnessem, szybko rezygnowałam z zajęć. Za to bieganie czy spacerowanie mi odpowiadało. Wolałam iść tym tropem i zacząć jeździć na rowerze.

Rowery od znanego producenta

rowery krossNa rowerze mogłabym dojeżdżać do pracy, do sklepu, a także wybrać się na dalekie trasy. Zależało mi na tym, by rower sprawdzał się w każdych warunkach, był niezawodny i nie kosztował fortuny. Spodobały mi się szczególnie rowery Kross. To polecana marka rowerów damskich i męskich. Produkuje zarówno rowery do jazdy rekreacyjnej, jak i sportowej. Postawnowiłąm zapoznać się bliżej z ich ofertą. Przeglądałam dokładnie opisy rowerów, jak również szukałam recenzji w Internecie by wiedzieć, czy zapewnienia producenta porywają się z rzeczywistością. Okazało się, że to faktycznie dobrej jakości rowery, a ich cena mi odpowiada. Chciałam jednak zrobić ostateczny test i udałam się do lokalnego sklepu rowerowego by zobaczyć je na żywo. Mogłam sprawdzić miękkość siodełka, sposoby regulacji kierownicy, czy jakośc użytych materiałów. Na miejscu sprzedawca powiedział, że nawet mogę się kawałek przejechać rowerem po dlugim korytarzu sklepowym. Był bardzo miły i także podpowiedział mi kilka ciekawych rzeczy. Zdecydowałam się od razu kupić ten rower, a także dokupiłam rękawiczki i ochraniacze na kolana, by się wygodniej  i bezpieczniej jeździło.

Jestem zadowolona z zakupionego roweru. Świetnie się nim jeździ zarówno po asfalcie, jak i po terenach przełajowych. Jak do tej pory nie miałam z nim żądnego problemu. Mam nadzieję, że będę mogła nim podróżować przez wiele lat. myślę też by dokupić do niego bagażnik.