Moja ulubiona hybryda

Mam bardzo dużą kolekcję lakierów do paznokci. W mojej kolekcji większą część zajmują lakiery hybrydowe, których używam teraz praktycznie cały czas. Na rynku pojawia się coraz więcej lakierów tego typu, a więc łatwiej też trafić na coś wartego uwagi, co świetnie będzie wyglądać na paznokciach.

Mam wiele ulubionych producentów hybryd

najlepsza hybrydaAby w końcu trafić na najlepszy lakier hybrydowy czekałam kilka lat. To nie tak, że jakoś specjalnie szukałam koniecznie tego najlepszego ale miałam takie lakiery, które wyróżniały się na tle innych. Takie, które wyróżniały się bardzo pozytywnie ale też i takie, które po kilku użyciach po prostu wyrzucałam, bo mimo tego, że dawałam im parę razy szansę to się nie sprawdziły. Jak dotąd najlepsza hybryda jaką mam w swojej kolekcji i mogę uznać go za najlepszy lakier to lakier hybrydowy od polskiego producenta. Muszę przyznać, że strasznie mnie to cieszy, że firma z naszego kraju stworzyła tak dobrą linię lakierów. Lubię te lakiery przede wszystkim dla tego, że są bardzo trwałe. Moje paznokcie nie rosną szybko, a więc hybrydę mogę nosić na paznokciach nawet trzy tygodnie. Wiele lakierów po dwóch tygodniach nie wygląda dobrze. Natomiast te lakiery cały czas mają ten sam intensywny kolor i nigdzie się nie ścierają. Również produkty do ozdabiania paznokci są dobrej jakości i często z nich korzystam kiedy mam nastrój na bardziej efektowny manicure.

Próbowanie lakierów różnych firm polecałabym każdemu. Dzięki temu można odkryć prawdziwe perełki. Oczywiście jeżeli jeszcze nie mieliśmy styczności z danym producentem to lepiej jest zamówić jeden czy dwa kolory w razie gdyby formuła miała nie przypaść nam do gustu. Ja na razie jestem zakochana w lakierze hybrydowym polskiego producenta i na pewno będę kupować coraz więcej kolorów.