Najlepsze wózki magazynowe

 

W mojej hurtowni materiałów budowlanych bardzo istotne dobrej jakości wózki przeznaczone do przenoszenia towarów w magazynie. Ostatnio szczególnie polubiliśmy te osiatkowane, ponieważ są nie tylko wydajniejsze, ale również ich pojemność jest dużo większa niż w przypadku płaskich wózków magazynowych.

Nowe wózki w naszej hurtowni

wózki osiatkowaneO zakupie takich wózków zdecydowaliśmy się w ubiegłym roku, gdy znacznie przybyło nam towarów w magazynie. Stwierdziliśmy wówczas, że będą nam potrzebne pojemne wózki osiatkowane, które widzieliśmy w podobnej hurtowni. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ wózki są nie tylko wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale również są bardzo wytrzymałe i potrafią wytrzymać duży ciężar materiałów budowlanych. Ponadto, wózki mają niezwykle odporne kółka kauczukowe, które w zasadzie są nie do zdarcia. Szczególnym plusem wózków osiatkowanej jest ich odpinana burta, która pozwala na szybki i łatwy załadunek towaru. Ponadto, dzięki wbudowanej elektronicznej wadze, zawsze można kontrolować (na wyświetlaczu LED-owym) jaki ciężar aktualnie jest przewożony w wózku. Powinienem również wspomnieć o cenie, która także jest bardzo istotną kwestią podczas wyboru sprzętów potrzebnych do magazynów różnego rodzaju. Nasze wózki kupiliśmy za mniej więcej pięćset złotych netto za sztukę, co przy dwudziestu wózkach pozwoliło nam uzyskać dodatkowy rabat o wartości 5%. Myślę, że jest to adekwatna cena do tak wysokiej jakości sprzętu oraz dodatków elektronicznych typu waga i wyświetlacz, które również bardzo ułatwiają pracę naszym magazynierom.

Muszę przyznać, że zakup wózków osiatkowanych był strzałem w dziesiątkę, bo są dużo lepsze niż te płaskie a ponadto pozwalają na przewożenie większej ilości rzeczy za jednym razem. Ponadto, nie trzeba materiałów dodatkowo zabezpieczać, ponieważ solidne burty są wykonane w taki sposób, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu.