Namioty eventowe na ślub i wesele

 

Ślub i wesele w plenerze zawsze było marzeniem mojej narzeczonej. Piękna sceneria wśród natury, wspaniała pogoda, ładne, nadające urokowi lampki i mnóstwo gości – właśnie w taki sposób chciała spędzić ten dzień. Postanowiłem postarać się spełnić jej marzenie.

Wynajem namiotów eventowych na ślub

namioty eventoweDecyzja o zorganizowaniu uroczystości plenerowej nie była łatwa i do końca nie zdawaliśmy sobie sprawy z mocy obowiązków, jakie będą przed nami. Pomimo tego zdecydowaliśmy się na ten krok i rzeczywiście okazało się to niełatwym zadaniem. Mieliśmy już wytypowane miejsce i szczęśliwie udało się zająć korzystny termin, ponieważ nasza uroczystość miała odbyć się latem. Następnie mieliśmy do czynienia z wieloma formalnościami do załatwienia, także tych urzędowych. Pomimo różnych trudności udało się pokonać również te kwestie. Kolejnym zagadnieniem, które należało załatwić, były namioty eventowe, świetnie nadające się na tego typu wydarzenia. Znaleźliśmy kilku producentów, którzy oferowali takie obiekty. Różniły się wielkością, kształtem, a także wykorzystanym materiałem do jego stworzenia. Interesował nas wynajem, a chcąc zorganizować piękną uroczystość zwracaliśmy uwagę również estetykę danego namiotu. Po przemyśleniach zdecydowaliśmy się wybrać ofertę jednego producenta, który oferował bardzo ciekawie zaprojektowane i ładne obiekty. Wynajęty przez nas namiot posiadał ażurową kopułę, która nadawała mu elegancji. Projektanci tak rozmyślili zarys namiotu, że budowa jego dachu nie przeszkadzała w swobodnym przemieszczaniu się gości. Dodatkowo, co bardzo ważne w kontekście wesela, namiot ten posiadał parkiet, co umożliwiało zabawę taneczną.

Pomimo o wiele większych obowiązków wynikających z przeprowadzenia plenerowego ślubu i wesela, nie żałowaliśmy ani przez chwilę tego wysiłku. Uroczystość okazała się bardzo udana i każdy z gości wychodził z niej bardzo zadowolony i szczęśliwy, że mógł w niej uczestniczyć. Namioty również spisały się i idealnie wkomponowały się w otoczenie.