Nasza wypożyczalnia aut

 

Wiele osób nie posiada własnego auta. Nie jest im ono potrzebne cały czas. Jednak zdarza się, że jest przydatne. Jednak i na to jest pewne rozwiązanie. Auto można sobie po prostu wynająć na jakiś czas, bez żadnych konsekwencji.

Auto do wynajęcia

Wypożyczalnia aut KatowiceNasze miejsce pracy to wypożyczalnia aut Katowice, i jesteśmy w tej branży już od jakiegoś czasu. Znaleźliśmy deficyt na rynku, jakim jest właśnie nagła potrzeba posiadania samochodu. Jeżeli nie można od razu zdecydować się na zakup auta, i ktoś chce się sprawdzić, jako kierowca. Na przykład niedawno dopiero zdał prawo jazdy, i zastanawia się, jak poradzi sobie bez instruktora obok siebie, na siedzeniu pasażera. W ten sposób, może przez określony czas jeździć, wprawić się, i sprawdzić, czy będzie mu to odpowiadało. Prowadzimy różne okresy wynajmu. Może to być dzień, jak w przypadku jakiejś uroczystości, na przykład wesela. Tydzień, gdy ktoś potrzebuje zastępczego auta, lub właśnie spróbować swoich sił, jako świeżo upieczony kierowca. Nową formą wynajmu, jaka jest u nas, to wynajmowanie auta na dłuższy okres. Wtedy mamy stałą cenę za miesiąc, w której skład wchodzą wszystkie niezbędne komponenty. Jest w niej kwota OC i AC, pomoc linii technicznej przez całą dobę, opony zimowe w okresie od listopada, do marca. Mamy też oczywiście w cenie auto zastępcze w momencie jakiejkolwiek awarii, obsługę serwisową i assistance w całym kraju. Więc wszystko działa nawet lepiej, niż w przypadku jeżdżenia własnym autem. Musimy zadbać o wszystko, by klient był zadowolony.

Wynajmowanie auta jest bardzo wygodną sprawą. Klient nie musi się przejmować dokumentami, ważnością przeglądu, i różnymi badaniami diagnostycznymi auta. W jego gestii jest jedynie rozsiąść się na wygodnym fotelu, i prowadzić auto.