Nowe biuro projektowe a sprzątanie biur

W zeszłym roku zdecydowałem się odejść z firmy dla której pracowałem przez ostatnie jedenaście lat i założyć własne przedsiębiorstwo projektowe. Byłem dobry w tym co robię, miałem ogromne doświadczenie i przez wszystkie te lata udało mi się zdobyć mnóstwo cennych znajomości.

Sprzątanie biur i zadowolenie z usługi

sprzątanie biurPrzeniosłem się specjalnie do Warszawy i wszystkie oszczędności zainwestowałem w kupno lokalu. Biuro projektowe ruszyło zaledwie miesiąc później. Już od samego początku zaczęły spływać kontrakty ale w całym tym bałaganie zapomniałem o kilku bardziej przyziemnych sprawach, jakim jest na przykład sprzątanie biur. Dopiero po czterem tygodniach intensywnej pracy zauważyłem, że biuro jest całe zakurzone, ze śmietników wysypują się papiery a w wykładzinę wdeptany jest piasek a nawet trawa. Znalazłem firmę oferującą sprzątanie firm i myślałem, że sprawa została zamknięta ale kolejny tydzień później odkryłem, że wykładziny są nawet nietknięte. Okazało się, że pranie wykładzin nie jest w ofercie firmy. Musiałem się więc z nią pożegnać i szukać kolejnej. Tym razem upewniłem się, czy firma oferuje wszystko czego potrzebowałem. Okazało się, że nawet miała mycie okien, o czym oczywiście wcześniej nie pomyślałem. Z nowej firmy byłem bardzo zadowolony. Sprzątanie biur nie jest na szczęście kosztowne więc mój budżet nawet tego nie odczuwa a biuro nie zniechęca już dłużej klientów.

W ten sposób firma dobrze prosperuje i jestem zadowolony z całej tej przeprowadzki i zaczęcia samodzielnego biznesu. To były bardzo udane decyzje, żałuję nawet, że tak długo z tym wszystkim zwlekałem.

Więcej o sprzątaniu firm na stronie: IMS Grupa Wrocław