Nowy interes – utylizacja leków przeterminowanych

Postanowiłem rozpocząć swój nowy interes – utylizacja leków przeterminowanych. Niestety nie jest to takie łatwe jak by się mogło wydawać. Ani tanie jak mogłem tego oczekiwać. Najważniejsze są pojemniki na leki przeterminowane.

Pojemniki na leki przeterminowane są potrzebne.

lekiNależy zakupić bądź wybudować ogromne magazyny w którym składałoby się materiały, które maja być utylizowane. Do tego prasa, w której robiło by się z rzeczy do odpadu jedną „kostkę” którą łatwo byłoby wrzucić do pieca, który będzie miał otwór specjalnie pod takie wymiary jakie będzie miała ściśnięta kostka. Odpady, które mamy do utylizacji to psie odchody które są ładowane w specjalne pojemniki na psie odchody, lekarstwa i urządzenia wykorzystywane w medycynie np. igły. Które są ładowane w pojemniki na leki przeterminowane. Wszystko to wymaga wielu pozwoleń, nakładów pieniędzy oraz jeszcze więcej pozwoleń. Kosze metalowe oraz wszystkie kosze uliczne są zwożone na wysypisko śmieci i do sortowni śmieci. Tam wybierają wszystkie rzeczy, które nadają się tylko na utylizację. Wszystkie te rzeczy są ładowane na przyczepę ciągnika siodłowego i wywożone prosto do naszych magazynów. U nas mamy specjalną suwnicę z wielką „łyżką”, która nabiera te śmieci i wrzuca do prasy. Po sprasowaniu maszyna się otwiera, i następnie podjeżdża ciągnik, które na specjalne widły zamocowane z przodu nabiera sprasowane śmieci i wkłada do pieca, który jest wybrany do tak wysokiej temperatury, żeby wszystko zostało sprawnie, bez problemowo zutylizowane inaczej spalone. W przyszłości planujemy rozwinięcie swojej działalności do otworzenia swojego wysypiska oraz swojej firmy sprzątającej miasto ze śmieci.

Wtedy moglibyśmy brać udział w przetargach, o wiele większe pieniądze.  I zakupić więcej pojemników na leki przeterminowane. A o to chodzi w każdej firmie. O coraz większe dochody bez zwiększania niepotrzebnych wydatków. A żeby zwiększyć przychody najlepszym wyjściem jest rozwinięcie swojego interesu.