Opuściłem zespół weselny

Od zawsze interesowałem się muzyką. Zostałem absolwentem szkoły muzycznej. Tam nauczyłem się grac na pianinie oraz śpiewać. Następnie wyjechałem na studia do innego miasta. Po powrocie nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić. Nie mogłem znaleźć pracy w teatrze. Moje województwo mazowieckie nie było przyjazne dla artystów.

Zostawiłem swój zespół weselny

Zespół weselnyMiałem nawet pomysł, aby założyć zespół na wesele. Jednak przez bardzo długi czas nie mogłem znaleźć odpowiednich osób. Pojawiali się niezbyt zdolni amatorzy piosenki. Mi zależało na naprawdę utalentowanych osobach. Nie chciałem być kolejnym grajkiem, który niszczy muzykę. Z czasem musiałem pozostawić zespół weselny mazowieckie. Pewnego dnia dostałem ofertę wyjazdu do Francji. Jednak wtedy moja rodzina przeżywała bardzo trudne chwile. Zmarł nasz ojciec i musiałem zostać przy mamie. Bardzo potrzebowałem jakiegoś etatu. Na szczęście w miejscowej szkole zwolniło się stanowisko nauczyciela muzyki. Na początku było naprawdę ciężko. Nie było odpowiednich warunków oraz sprzętu. Byłem zmuszony przynosić swoje stare instrumenty z domu. Miałem kiedyś cymbałki, flet oraz inne urządzenia. Z czasem odkryłem bardzo utalentowanych uczniów. Zdziwiło mnie to. Wiele czasu poświęciłem, żeby ich czegoś nauczyć. W końcu ich umiejętności były naprawdę zadowalające. Pojawił się nawet pewien konkurs w naszej okolicy. Organizowały go władze naszego miasta. Postanowiłem otworzyć szkolny kasting i jeszcze raz sprawdzić umiejętności naszych chętnych. Szybko znalazłem odpowiednią ekipę.

Zaczęliśmy treningi. Każde wolne chwile poświęcałem nauce dzieci. Na zawodach pojawiło się wiele uczniów z różnych zakątków Polski. Również województwo Lubelskie wystawiło odpowiednią reprezentację.