Organizowałem wyścigi konne i kupiłem akcesoria jeździeckie jako nagrody

Pewnego dnia dostałem pracę w prestiżowym ośrodku jeździeckim. Moim zadaniem było ogóle zajmowanie się sprawami biznesowymi stadniny. To ja zajmowałem się budżetem oraz innymi wydatkami.

Organizacja wyścigów konny to duże pieniądze

jeździectwoZawsze dobrze wszystko rozwiązywałem. Także jeździłem po różne potrzebne akcesoria jeździeckie. Musieliśmy zapewnić wysokie standardy. Pewnego dnia mój szef zlecił mi organizację zawodów sportowych. Miały być to wyścigi konna dla dzieci do szesnastego roku życia. Nie miałem w tym dużego doświadczenia dlatego przydzielono mi dwóch pomocników. Musiałem jednak postarać się o odpowiednie nagrody. Wiedziałem, że one odgrywają bardzo istotną rolę. Za trzecie miejsce postanowiłem wręczyć brązowy czaprak i medal. Myślałem, że to powinno być doskonałą formą pamiątki. Do wszystkiego dodano także odpowiednie dyplomy. Za drugie zdecydowałem się na coś innego. Najbardziej stosowna wydawała mi się czarna derka. Była wykonana z bardzo wysokiej jakości materiału. Zostało mi tylko wybranie upominku dla laureata. To musiało być coś atrakcyjniejszego. W sklepie postanowiłem zakupić bryczesy damskie oraz męskie. Nie wiedziałem jaką płeć będzie miał zwycięzca. Również chciałem nabyć ochraniacze dla konia. Po ponownej rozmowie z szefem dowiedziałem się, że mam przygotować coś dla najszybszego uczestnika całego turnieju. Takie osoby także zasługiwały na dodatkowe wyróżnienie. Często zdarzało się, że któryś z jeźdźców pobija rekord torów. W takim wypadku szykowaliśmy także pamiątkowy wpis do księgi rekordów naszego toru.

Ostatecznie w organizowanych przez naszą placówkę zawodach brało udział ponad pięćdziesięciu kandydatów. To najwyższy wynik jak do tej pory. Wszystko mieli wygrać najbardziej uzdolnieni uczestnicy.

Potrzebne akcesoria nabędziesz na https://www.stajniasklep.pl