Oryginalny prezent balonowy

Uwielbiamy dostawać, ale także obdarowywać się prezentami, zwłaszcza jeżeli są dla nas lub innych miłą niespodzianką. Przeważnie kupujemy konkretne przedmioty, alkohol lub kwiaty, ale można także sprawić komuś prezent balonowy.

Jakie balony nadają się na prezent?

unikatowy balonowy prezentCzasem mamy kłopot ze znalezieniem idealnego prezentu dla drugiej osoby, ponieważ wszystkie pomysły jakie nam przychodzą do głowy są zwyczajne i powtarzalne. Jeżeli chcemy kogoś mile zaskoczyć, to warto wypróbować unikatowy balonowy prezent, którego wcale sami nie musimy dostarczać, bo robi to za nas poczta balonowa. Już od dobrych kilku lat funkcjonują na rynku firmy, które oferują swoim klientom oryginalne prezenty w postaci balonów wypełnionych helem. Można zamówić pojedynczą sztukę albo specjalny prezent składający się z dużego pudła kartonowego wypełnionego balonami. Jest ono odpowiednio przygotowane i wyścielone kolorową bibułą, a w środku może się znajdować od jednego do nawet kilkudziesięciu balonów z helem. Wszystkie są przywiązane sznureczkami do pudełka i mogą mieć dowolne kształty, kolory i wielkości. Ponadto na ich powierzchni pracownicy firmy mogą wykonać indywidualny napis, a do prezentu dołączyć bilecik z adnotacją, maskotkę, bombonierkę z czekoladkami, butelkę szampana czy voucher do ulubionego sklepu. Podarunek w takiej formie może być głównym prezentem albo jedynie dodatkiem do właściwego. Wystarczy go zamówić telefonicznie lub przez internet, a następnego dnia będzie on dostarczony pod wskazany adres.

Z pewnością taki podarunek będzie miłym zaskoczeniem dla obdarowywanej osoby. Pasuje on na urodziny, rocznicę, z okazji narodzin dziecka czy jako forma gratulacji lub podziękowania. Najtańsze prezenty balonowe dostaniemy już za niecałe sto złotych.