Otwieram sklep z oknami plastikowymi w Bydgoszczy

No łatwo nie było się ogarnąć ale jakoś się udało. Przez lata nie miałem na siebie pomysłu i siedziałem bezczynnie w domu. Rodzice próbowali mnie zmotywować do działania aż pewnego dnia coś się zmieniło i postanowiłem działać.

Okna w Bydgoszczy sprzedają się na dobrym poziomie

okna plastikowe w BydgoszczyDoszedłem do wniosku, że otworzę własny sklep, w którym będę sprzedawał drzwi i okna. Jak byłem na stażu to poznałem kilku producentów, z którymi warto podjąć dyskusję na temat współpracy. Wiedziałem, że muszę mieć jakieś pieniądze, by otworzyć lokal i sprzedawać tam drzwi i  okna plastikowe w Bydgoszczy. Potrzebowałem sporej sumy i wiedziałem jak ją zdobyć. Sprzedałem swój samochód, który był dla mnie ważny, jednak przyszłość była zdecydowanie ważniejsza. Muszę w końcu zacząć na siebie zarabiać, bo bez tego nigdy się nie usamodzielnię a mam już przecież dwadzieścia siedem lat. Stworzenie biznesplanu było proste, bo miałem wszystko dokładnie poukładane. Samochód szybko sprzedałem bo jest w dobrym stanie. Nowy użytkownik będzie zadowolony. Dogadałem się tez z producentem, który ma świetne okna plastikowe w Bydgoszczy i mam już w zasadzie cały asortyment. Tata pomógł mi znaleźć lokal, bo jego znajomy ma biuro nieruchomości i po miesiącu ruszyłem ze sprzedażą. Sklep odwiedza mnóstwo ludzi a sprzedaż jest na dość dobrym poziomie. Sam sobie radzę i ogarniam wszystko bez problemu. Rodzice teraz są ze mnie na prawdę dumni a mama powtarza, że zawsze wierzyła, że odniosę sukces w życiu. Oczywiście miała sporo racji.

Sklep działa świetnie. Nawet podpisałem dodatkowe umowy współpracy i mam dobre towary w atrakcyjnych cenach. Ludzie chętnie do mnie zaglądają, bo wiedzą, że na prawdę warto. Jestem teraz spełnionym człowiekiem i śmiało mogę patrzeć w przyszłość.