Paski wybielające z węglem

Wiele osób marzy o śnieżnobiałym uśmiechu. Dlatego o zęby należy dbać już od najmłodszych lat. Regularne wizyty u dentysty powinny być sprawą oczywistą. Dzięki temu można zapobiec na przykład próchnicy. Oprócz tego, zęby należy myć kilka razy w ciągu dnia,a w szczególności poz jedzonym posiłku. Jedzenie oraz napoje wpływają na kolor zębów.

Paski wybielające zęby

paski wybielające biała perła z aktywnym węglemUśmiech nie zawsze jest śnieżnobiały, tak jak wiele osób by tego chciało. Ma na to wpływ wiele czynników. Żeby zęby były białe należy je często myć skuteczną pastą do zębów oraz unikać picia herbaty, kawy czy alkoholu, ponieważ sprawiają one, że zęby nabierają szarego lub żółtego odcienia. Jedną z metod wybielania zębów są wizyty u dentysty, który za pomocą specjalnych narzędzi wybieli zęby. Są to jednak kosztowne zabiegi, również nie każdy może sobie na nie pozwolić. Wymagają również trochę czasu. Zęby można wybielić również w domu kupując paski wybielające biała perła z aktywnym węglem, które są bardzo skuteczne. Pomagają zyskać śnieżnobiały, zdrowy uśmiech. Zęby stają się wyraźnie bielsze i bardziej lśniące. Dzięki zawarciu węgla aktywnego w paskach można pogłębić efekt wybielenia, usunąć z zębów zanieczyszczenia oraz wszelkie przebarwienia. Wybielanie zębów paskami jest znacznie tańsze i mniej czasochłonne niż wybielanie zębów w profesjonalnym gabinecie dentystycznym.

Paski wybielające nie są szkodliwe dla szkliwa i nie niszczą go. Pasków należy używać zgodnie z zaleceniami wskazanymi przez producenta. Efekty są widoczne już po kilkukrotnym użyciu. Dzięki paskom można skutecznie wybielić zęby w domu i przez długi czas cieszyć się zdrowym, śnieżnobiałym uśmiechem. Po wykonaniu kuracji zęby są znacznie bielsze, znikają z nich różne przebarwienia i zanieczyszczenia.