Piękne paznokcie u stóp

Piękne paznokcie u stóp to coś w co powinna inwestować każda kobieta. Zadbane pomalowane paznokcie to nie tylko sezon letni, kiedy nasze stopy są odkryte. Dlatego należy dbać o piękne stopy przez cały rok. Jeśli chcemy wykonać profesjonalny pedicure u stóp powinniśmy udać się do kosmetyczki, która się tym zajmuje.

Kolory paznokci u stóp

trwały pedicure hybrydowy w katowicachCzęsto zdarza się, że kosmetyczka wyklucza z manicure swoją klientkę. Dzieje się tak ponieważ u kobiet ze schorzeniami stóp w tym z grzybicą paznokcia nie można położyć lakieru. Wtedy kosmetyczka kieruje swoją klientkę do specjalisty czyli do podologa, który zajmuje się chorobami stóp. Piękny i trwały pedicure hybrydowy w Katowicach wykonać można w salonach paznokci. Najmodniejsze kolory paznokci u stóp, to od kilku lat, czerwony i french manicure. Ładne i zadbane paznokcie będą pięknie się prezentować w obuwiu letnim. Zarówno w sandałkach jak i w klapkach, pomalowane paznokcie muszą również być czyste i obcięte. Kosmetyczka, która na co dzień zajmuje się malowaniem paznokci u stóp może również przyciąć paznokcie. Oczywiście najlepiej jeśli klientka samodzielnie zrobi to w domu. Wiele kosmetyczek tylko przypiłuje długość płytki paznokcia. Za profesjonalny pedicure w renomowanym salonie trzeba zapłacić około 80 złotych.

Mając ładne paznokcie u stóp możemy samodzielnie wykonać pedicure. Do tego wystarczy zwykły kolorowy lakier. U kosmetyczki taki pedicure zostanie wykonany przy użyciu lakieru hybrydowego. Dzięki temu mamy pewność, że przez  około 3 tygodnie nasze paznokcie będą wyglądać nie nagannie. Kobiety, które wyjeżdżają na wakacje często wykonują profesjonalny pedicure. Na lato najczęściej stosowany jest kolor czerwony, pomarańczowy oraz żółty. Takie pastelowe odcienie wyglądają ładnie nawet na paznokciach u rąk.