Płyty, kasety magnetofonowe i prezent dla chłopaka

Doskonale wiem, że mój chłopak jest wielkim melomanem. Szczególnie interesuje go jazz i muzyka klasyczna. Kolekcjonuje on też różne płyty winylowe, jakie wyszukuje w internecie.

Kasety magnetofonowe na prezent

kasety magnetofonoweSam też gra na kilku instrumentach, więc jego wiedza jest nie tylko teoretyczna, ale również praktyczna. Często od rodziny dostaje prezenty związane ze swoim hobby, uczęszcza też do szkoły muzycznej. Nadchodziły jego urodziny, więc też postanowiłam odwiedzić kilka stron internetowych w poszukiwaniu jakiejś płyty, która mogłaby mu się spodobać. Niestety niczego nie mogłam znaleźć, albo były to płyty winylowe bardzo drogie, na które nie było mnie stać, albo było to płyty nieciekawe. Musiałam szukać dalej. Przypomniałam sobie, że ponoć w Łodzi otworzył się nowy antykwariat, który może mieć takie rzeczy. Co prawda słyszałam, że mają tam przede wszystkim kasety magnetofonowe, ale postanowiłam spróbować. Okazało się, że świetnie trafiłam. Mateusz nigdy mi nie wspominał o tym miejscu, więc założyłam, ze jeszcze tutaj nie był. A nawet jeśli to wszystko jest tutaj w pojedynczych egzemplarzach, więc na pewno nie kupię mu czegoś, co już posiada. Udało mi się trafić na składankę przebojów jednego ze znanych kompozytorów muzyki jazzowej w naszym kraju. Mateuszowi na pewno się ona spodoba. Jego płyty winylowe zostaną wzbogacone o nowy nabytek.

Kupiłam płytę i zabrałam się za jej pakowanie. Miałam rację, Mateusz takiej płyty nie miał, a bardzo chciał mieć, więc moja niespodzianka jakby nie patrzeć się bardzo udała. Ważne, ze on był zadowolony.