Poczytne książki religijne

Rok temu miałem poważny wypadek. Zostałem potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych. Przez długi czas byłem sparaliżowany. W walce o zdrowie pomogła mi modlitwa. Wcześniej nie byłem zbytnio wierzącym człowiekiem. Unikałem kościoła. Teraz jednak jest inaczej. Zagłębiam się w wierze i chcę poznawać świadectwa ludzi, których los podobnie doświadczył. Dlatego zainteresowałem się książkami religijnymi.

Zakup najczęściej czytanych książek religijnych

najlepsze książki religijne - bestselleryWypadek bardzo dużo zmienił w moim życiu. Można powiedzieć, że po nim stałem się innym człowiekiem. Przez długi czas leżałem w szpitalu, przykuty do łóżka. Miałem wiele chwil zwątpienia. Przez pewien czas w ogóle nie wierzyłem w to, że kiedyś znów będę mógł chodzić. W walce o zdrowie pomogła mi modlitwa. Pewnego dnia zacząłem po prostu się modlić, wierząc w to, że modlitwa mi jakoś pomoże. Z czasem miałem coraz więcej chęci do życia. Zacząłem ćwiczyć i bardzo powoli wracać do formy. Zacząłem też bardziej się interesować religią. Z czasem chciałem poznać świadectwa religijne ludzi, których los doświadczył tak jak i mnie. Stąd wziął się pomysł na to, bym kupił sobie najlepsze książki religijne – Bestsellery były tym, co interesowało mnie najbardziej. Ufałem, że większość nie może się pomylić. Dlatego też zamówiłem w jednej z religijnych księgarni internetowych kilka książek, by później pogrążyć się w lekturze. Chciałem poznać historie ludzi podobnych do siebie.

Zakup najbardziej poczytnych książek religijnych okazał się strzałem w dziesiątkę. Poznałem wiele fascynujących historii ludzi, którzy dzięki wierze wyszli z tarapatów. Z pewnością będę wracał do podobnych książek w wolnych chwilach. A tych mam na szczęście coraz mniej, ponieważ zaczynam wracać do upragnionego zdrowia.