Pomagam tacie przy naprawach i serwisie laptopów

Jak tata zaczynał swoją działalność to prawie nigdy go nie było w domu. Ciągle jeździł do klientów naprawiać sprzęt. Później otworzył własny punkt i teraz ma dużo więcej wolnego czasu. Zarabia też lepiej a ja bardzo często mu pomagam.

Naprawianie i serwisowanie laptopów to ciekawe zajęcia

naprawa i serwis laptopów w ŁodziPraca u taty jest bardzo ciekawa i dużo się nauczyłem. Samodzielnie potrafię naprawić telefon czy laptop i tata mi całkowicie ufa. U nas poza tym to jest najtańsza naprawa i serwis laptopów w Łodzi co przyciąga dużo osób. Zawsze jest mnóstwo pracy, ale razem świetnie sobie radzimy. To tata mnie tego wszystkiego nauczył i teraz to nawet sam sobie laptopa naprawię co jest dla mnie bardzo wygodne. Mnie takie rzeczy bardzo interesują, ponieważ to w jaki sposób jest zbudowany taki telefon czy laptop jest niesamowite. Ktoś, kto to wymyślił, to wpadł na genialny pomysł. Obecnie to nawet składam własny sprzęt i jak już skończę to pochwalę się tacie. Ostatnio tata zapytał, czy poradzę sobie sam w punkcie, bo dostał kilka zleceń na dojazd za dobre pieniądze i chciałby z tego skorzystać. Zgodziłem się, bo naprawa i serwis laptopów w Łodzi jest dla mnie prostą sprawą i potrafię wszystkim zająć się samodzielnie. Tata zatrudnił mnie u siebie tuż po szkole. Początkowo tylko na chwilę, ażebym zarobił sobie na wakacje, ale spodobało mi się tutaj i zostałem już na stałe. U taty zarabiam dużo pieniędzy, które odkładam na studia. Chciałbym studiować informatykę, bo tym się najbardziej interesuję. Już nawet wybrałem sobie uczelnię.

Dzięki pracy u taty odłożyłem pieniądze na studia, które zaczynam w październiku. Już nie mogę się doczekać i wiem, że to będzie bardzo ciekawe doświadczenie w moim życiu. U taty cały czas będę pracował i mu pomagał w naprawach.