Poszukiwanie milionera na męża

Na świecie jest tylko kilkudziesięciu mężczyzn posiadających na koncie w banku fortunę, a kandydatek na ich żony, miliony. Życie z takim człowiekiem będzie bez wątpienia łatwe i przyjemne, bo nie będziemy musiały się o nic martwić.

Gdzie znaleźć prawdziwego miliardera?  

szukam milioneraJest sporo ludzi bogatych, jednak nie każdy może się pochwalić sześcioma zerami na koncie bankowym. Kobiety lubią bogactwo i chcą być obdarowywane drogimi prezentami, dlatego szczerze przyznają przed samą sobą, że szukam milionera. Nie jest łatwo znaleźć takiego mężczyzny, bo nie obraca się on w towarzystwie przeciętnych ludzi. Najczęściej dużo pracuje i ciągle jest w rozjazdach, bo musi kontrolować swój wielomilionowy biznes. Kobiety mogą znaleźć takiego człowieka na portalach randkowych, albo ogłoszeniowych, gdyż bogaci panowie często zamieszczają ogłoszenia, że szukają młodej i pięknej kobiety na partnerkę, żonę, albo do towarzystwa. Milionerzy najczęściej nie mają czasu na chodzenie z kobietami na randki, więc szukają skonkretyzowanych znajomości, gdzie każda ze stron wie czego chce. Milionerzy często pojawiają się na pokazach mody znanych projektantów, na wystawach luksusowych samochodów, czy na bankietach dużych firm. Jeżeli uda się nam znaleźć w takim miejscu, to możemy znaleźć dla siebie kandydata na milionera. W takiej relacji, często nie ma miejsca na miłość, ale jest za dużo pieniędzy, których źródło nigdy nie wysycha, dopóki jesteśmy związane z takim mężczyzną. Powiedzenie mówi, że kto szuka, ten znajdzie.

Mężczyźni nie kryją się ze swoimi milionami, ponieważ wiedzą, że gruby portfel potrafi zwabić niejedną kobietę. W czasach konsumpcjonizmu, nie ma nic dziwnego w takim podejściu, bo każdy chce być bogaty i mieć jak najwięcej dóbr materialnych.