Praca w pomocy drogowej.

Jestem dopiero co po studiach. Skończyłem zarządzanie i marketing a nie jest to kierunek po którym można zdobyć dobrą pracę, a szczególnie ciężko jest zdobyć prace w zawodzie. To wszystko przyczyniło się że pracy szukałem wszędzie.

Praca w pomocy drogowej polega między innymi na kierowaniu autolawetą

autolawetaDostałem takową w pomocy drogowej. Jest to bardzo ciekawa praca. Czasem zachodzę w głowę jak ludzie mogą tak jeździć gdy odbieramy samochody, które są bardzo różnie usytuowane. Czasem musimy wyjąć samochód z rowu. Czasem do kasacji odwozimy. Nasza autolaweta olsztyn przewiozła już tyle samochodów. Nawet nie wyobrażacie sobie, że tyle wypadków jest. Po jakimś czasie w mojej firmie nie wiem nawet dlaczego szef wysłał mnie na darmowy zaznaczam darmowy kurs prawa jazdy na transport niskopodwoziowy. Nic nie jest tak ekscytujące jak jazda autolawetą. Naprawdę. Jednak pamiętajcie, ze warto iść do mechanika jeśli widzimy jakikolwiek niepokojący objaw w naszym samochodzie. Nie jest to może zawsze na naszą rękę ale jednak nie możemy bagatelizować nic co nas niepokoi ponieważ ten problem może być przyczyna późniejszej naszej awarii samochodu i potrzeby wezwania dodatkowego transportu. Ale takiego losu możemy uniknąć. Jeśli uda nam się to będzie tot tylko i wyłącznie wtedy gdy będziemy stosować się do zaleceń producenta. Pamiętajmy że przyczyną odmówienia posłuszeństwa może być wszystko poczynając od benzyny a kończąc na akumulatorze. Każdy element w samochodzie może nam popsuć nasza wycieczkę gdziekolwiek. Uniknijmy tego i dbajmy o nasz samochód bo będzie to dla naszego dobra.

Jeśli chcemy jeździć samochodem to nie można go zniszczyć bo nie jest to tani interes a pamiętajmy, ze samochód to skarbonka bez dna