Profesjonalny montaż urządzeń monitorowania

Załogi instalacyjne, zwłaszcza te które należą do mniej renomowanych firm ochrony, dość często wykonują montaż systemów monitoringu w sposób nieszczególnie godny pochwały. Stary system monitorowania był zamontowany właśnie w ten sposób, i wywoływało to mnóstwo problemów z działaniem samego systemu, ale również z widocznością, gdyż kamery nie były zamontowane w najbardziej optymalnych miejscach.

Fachowe firmy instalujące systemy monitorowania

dokładny montaż kamer w krakowiePoprzednie kierownictwo niekoniecznie przejmowało się pracą kamer, gdyż wystarczyło że monitoring działał, nie ważne było jak dobrze. My jednak nie zamierzaliśmy poprzestawać na słabej jakości, toteż do wymiany systemu monitorowania postanowiliśmy zaangażować najlepszą i najbardziej renomowaną firmę wykonującą dokładny montaż kamer w Krakowie. Kilka takich firm działało w naszej okolicy, więc wybraliśmy tą która miała najlepsze rekomendacje od klientów posiadających duże obiekty, wymagające dokładnego monitorowania. Przede wszystkim, firma którą wynajęliśmy do montażu kamer była na tyle profesjonalna by dokładnie przestudiować plan monitoringu, wskazać na nim wszystkie błędy oraz poprawić od razu te, które w znaczny sposób przeszkadzały w optymalnym działaniu kamer, albo wręcz uniemożliwiały ich pracę. W podobny sposób poprawiono również metody montażu we wszystkich miejscach w których kamery nie mogły być zamontowane w normalny sposób na ścianach, z racji braku twardej powierzchni w pobliżu wyznaczonego miejsca instalacji.

Wynajęta firma błyskawicznie poradziła sobie z montażem bez najmniejszych problemów, o wiele sprawniej i szybciej niż zakładaliśmy. Wszystkie nowe kamery założone były profesjonalnie, w miejscach w których posiadały największą widoczności i możliwość dokładnego monitorowania obszaru.