Przygotowuję cennik dla krzeseł biurowych

W naszej firmie jestem asystentką prezesa i nawet lubię swoją pracę. Jest pełna wyzwań i często dostaję różne zlecenia, które pozwalają mi się rozwijać. Tym razem prezes dał mi bardzo odpowiedzialne zajęcie i musiałam wypaść jak najlepiej.

Nowy cennik krzeseł biurowych przyciągnął więcej klientów

krzesła biurowe cenaPrezes zajął się dodatkowo sprzedażą mebli biurowych i miałam na głowie cały projekt. W ostatnim momencie wprowadził krzesła, dla których musiałam osobiście przygotować cennik. Katalog nazwałam krzesła biurowe cena, żeby mi to ułatwiło pracę. W folderze mam masę mebli, które wcześniej przygotowałam i było tego za dużo. W taki sposób będzie mi się pracowało dużo łatwiej. Sprawdziłam w jakich kwotach zostały te nowe krzesła zakupione u producenta oraz jaka jest ich wartość rynkowa. Mamy dość wysokie ceny, ale nie odbiegają one znacznie od rynkowych. Nasza firma wyrobiła sobie markę już dawno temu i dlatego nie musimy zaniżać cen, ponieważ klienci nam ufają i wiedzą, że produkty od nas wysokiej jakości. Cennik przygotowywałam przez dwa dni, ponieważ chciałam wszystko wprowadzić dokładnie i bez błędów. Jak już ceny za krzesła zostaną zaakceptowane to nie będę miała możliwości, by wprowadzić jakiekolwiek poprawki. Jak wszystko zrobiła to wydrukowałam katalog gdzie są krzesła biurowe cena i poszłam z tym do prezesa. Nie sprawdzał danych pod względem poprawności tylko skupił się na wyglądzie katalogu. Uznał, że zrobiłam kawał dobrej roboty i zalecił mi zamknięcie tego projektu. To był dla mnie sukces.

Nasze meble sprzedają się tak samo dobrze jak wszystkie pozostałe produkty. Prezes jest bardzo zadowolony i już zastanawia się nad wprowadzeniem kolejnych produktów do obrotu. Prowadzi nawet rozmowy handlowe w tym temacie. Rozwijamy się.