Przyjemna pościel do wózka

Pościel niemowlęca to jednak z ważniejszych produktów jakie powinien posiadać każdy niemowlak. Przede wszystkim powinna być ona dostosowana nie tylko do łóżeczka, ale również do wózka. Dlatego dobrze, aby rodzice zaopatrzyli swoją pociechę w dwie pościele: jedną na dwór do wózka, drugą do łóżeczka.

Najlepsze pościele na spacer z malcem

pościel do wózka minkyPrzede wszystkim pościel powinna być dopasowana do pory roku jaką mamy za oknem. Wiadomo, że wybierając się z dzieckiem latem na spacer wózkiem nie przykryjemy go pościelą, gdyż jest za gorąco. W takich przypadkach sprawdzi się pieluszka tetrowa bądź bawełniana. Natomiast jesienią oraz zimą to pościel do wózka minky będzie niezastąpionym produktem w wózku. Przede wszystkim są to pościele, które szyte są na specjalne zamówienia. Na wielu aukcjach internetowych mamy szeroki wybór tego typu pościeli z mozliwością wyboru wzoru jaki nas interesuje. Sprzedający oferują mnóstwo wzorów zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki. Można je dopasować do wózka i łóżeczka. To co charakteryzuje kocyki minky to przede wszystkim to, że są  wykonane z wysokogatunkowej bawełny, a także materiału jakim jest minky. Dzięki takiemu połączeniu kocyk jest przyjemny i mięciutki. Dziecko od razu czuje jego ciepło przez co z uśmiechem zasypia. Ogromną zaletą takich kocyków jest to, że są one dookoła pikowane, dzięki czemu zapobiegają przesunięciu się pianki, która jest wewnątrz koca. W ten sposób kocyk cały czas wygląda jak nowy i nie zmienia swojego wyglądu nawet po praniu.

Bez wątpienia kocyk minky do wózka to idealny pomysł na prezent dla przyszłej mamy. Sprawdzi się podczas każdej podróży oraz spaceru. Dziecko będzie miało najlepszy antyalergiczny produkt, a mama z radością będzie mogła obserwować jak jej pociecha smacznie śpi i wypoczywa.