Reklama naszego salonu z manicure hybrydowym

To było dla nas bardzo ważne wydarzenie. Najważniejsze w przeciągu ostatniego roku nawet, lub dwóch. Otwieraliśmy właśnie nasz salon kosmetyczny w mieście. Byłam w nim jako pomocnica, bo nie miałam uprawnień na jakieś poważniejsze rzeczy, robiłam tylko manicure hybrydowy i czasami hennę rzęs.

Manicure hybrydowy cieszy się popularnością

manicure hybrydowyCo jak co, ale w paznokciach byłam bardzo dobra. Przychodziło do mnie dużo ludzi jak robiłam w domu. Niestety, na początku mieliśmy mało klientów, więc postanowiliśmy się trochę rozruszać, aby Poznań o nas usłyszał. Założyliśmy stronę internetową i zbieraliśmy lajki. Była też promocja, że rozlosujemy wśród osób które udostępnią nasz post osobę, która wygra makijaż permanentny brwi. To spowodowało, że ludzie się zachęcili tym konkursem, i zaczęli udostępniać post, przez co dotarł on do większej ilości osób. W ten sposób właśnie pozyskuje się nowych klientów. Zawsze ktoś coś zobaczy, usłyszy i się do nas wybierze na dobry manicure hybrydowy Poznań. Zrobiłam też ulotkę, że mezoterapia igłowa jest w promocyjnej cenie. To zabieg, z którego korzysta wiele osób, ponieważ przynosi spore rezultaty i daje niesamowite efekty. Zdecydowaliśmy się go u nas wprowadzić, bo dobra kosmetyczka powinna bez problemu się takimi rzeczami umieć zajmować. Ja póki co tylko się przyglądałam, jak wbijały te igiełki i aplikowały drogocenne składniki w głębokie warstwy skóry. No ale przyjdzie czas, że się nauczę tego wszystkiego, pójdę na dodatkowe kursy, i na samych paznokciach się nie skończy. Bo jak patrzę na to, to mnie to nieźle wciąga. Chciałabym mieć takie umiejętności, aby móc też sobie sama coś wykonywać, bo nie lubię moich oznak starzenia.

Używam kremów, ale mało co pomagają. Niby mówią, że z czasem się nie wygra, ale ja chcę obalić ten mit, i pokazać, że człowiek jest na tyle sprytny, że umie już oszukać matkę naturę. Po to mamy przecież kosmetyki, aby walczyć ze zmarszczkami, których nie lubimy.