Restauracja dobrze prezentowały się na spotkaniu firmowym

Od bardzo długiego czasu pracuję jako przedstawiciel handlowy w bardzo dużej korporacji. Moim zadaniem jest sprzedaż urządzeń mechanicznym. Zazwyczaj moimi klientami są gospodarze z dużych posiadłości.

Restauracja z Gdańska spełniła nasze oczekiwania

restauracja gdańskOni zazwyczaj korzystają z naszych usług. Pewnego dnia dostałem zaproszenie na rozmowę z kierownikiem. Bardzo się tego obawiałem, ponieważ zazwyczaj oznaczało to złe wiadomości. Na szczęście okazało się, że czeka mnie wyjazd do Gdańska. Miałem tam z jeszcze dwoma innymi pracownikami reprezentować dobre imię naszej firmy i spotkać się z okolicznym klientem. Na miejscu okazało się, że nasze sale konferencyjne bardzo dobrze się prezentowały. Były częścią wielkiego hotelu. Był sławny na całe trójmiasto. Tam zazwyczaj przyjeżdżali najbogatsi biznesmeni. Na środku znajdowała się wielka i okazała sala weselne. Zaskoczyła mnie swoją wielkością oraz dekorację. Rzadko widywałem tak klasyczne i dobrze zorganizowane miejsce na ślub. Posiłki zapewniała nam luksusowa restauracja Gdańsk. Tam miałem dwa spotkania z klientami na którym zaprezentowałem nasze pługi. Wraz z kolegami podpisaliśmy bardzo korzystne umowy. Usługi naszej firmy stawały się coraz bardziej popularne. Mieliśmy także zapewniony catering. Mogliśmy jeść do syta o każdej porze dnia. Szef kuchni oferował nam same przysmaki. W menu znalazło się nawet miejsce na owoce morza. To wszystko robiło wielkie wrażenie. Nigdy nie myślałem, że tak dobra restauracja będzie znajdowała się przy hotelu. Najważniejsze jednak było, że nasi klienci bardzo się cieszyli.

Oczywiście my jako wielka korporacja zaoferowaliśmy im nocleg. To zawsze robiło nam dobrą wizytówkę. Cały nasz wyjazd trwał tylko cztery dni. Naszym gościom najbardziej przypadły do gusty sale konferencyjne. Były świetnie wystrojone.