Rodzaje kasetonów reklamowych

Ze względu na rosnącą konkurencję rynkową bez względu na rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej konieczne jest podejmowanie działań mających na celu promowanie marki. Obecnie dostępnych jest wiele narzędzi, które pozwalają na podejmowanie przeróżnych działań. Wszystko tak naprawdę zależy od zasięgu działalności danego przedsiębiorstwa oraz obszaru działalności.

Sprawdzone kasetony reklamowe

kaseton dwustronnyW przypadku punktów handlowych reklama z reguły obejmuje jak największą liczbę odbiorców. Jeśli chodzi o usługi to bardzo ważnym jest aby trafić bezpośrednio do zainteresowanych ludzi. Żeby rozsławić dany lokal oraz dać się odszukać klientom często stosowany jest kaseton dwustronny, który zapewnia znakomitą reklamę. Dzięki niemu możliwe jest bowiem oznakowanie miejsca, w którym znajduje się lokal. W ten sposób osoba, która znajduje się w pewnej odległości od miejsca docelowego jest w stanie jednoznacznie określić, w którym budynku są świadczone usługi jakich szuka. Warto dodać, że kasetony są przeważnie mocowane do elewacji budynku na pewnej wysokości od gruntu. Dzięki temu są one dobrze widoczne. W większości rama jest wykonywana z aluminium a sama konstrukcja zapewnia wysoki stopień ochrony przed wnikaniem wody czy ciał stałych. Umożliwia to zastosowanie podświetlenia, które zwiększa skuteczność w momencie słabych warunków atmosferycznych lub po zmierzchu.

Do podświetlenia z reguły wykorzystywane są diody LED zasilane bezpośrednio z gniazdka. Na rynku dostępne są różne wersje. W zależności od potrzeb klient powinien przede wszystkim zdefiniować wymiary takie jak długość czy szerokość. Tego typu osprzęt można zamówić w specjalistycznych firmach zajmujących się jego wytwarzaniem oraz późniejszym montażem. W ten sposób możliwe jest zrealizowanie wszelkich czynności w obrębie jednej firmy.