Sala weselna z noclegiem na targach ślubnych

W czasie gdy z mężem byliśmy w trakcie przygotowań do ślubu byliśmy na targach ślubnych. Myślę, że to naprawdę bardzo dobry pomysł żeby odwiedzić akurat takie miejsce szczególnie gdy mieszka się w mieście gdzie są organizowane różne targi.

Sala weselna urządzona bardzo gustownie

sala weselna z noclegiem My mieszkamy w Warszawie także mamy naprawdę duży dostęp do tego typu atrakcji. Na tych targach byłam wtedy pierwszy raz. I od razu zaskoczyła mnie skala tego przedsięwzięcia. Było naprawdę dużo wystawców. I zanim przeszliśmy całe targi minęło dobrych kilka godzin. Tego nie da raczej się zrobić szybko. Zresztą przecież i tak nie wszystkie wystawy nas interesowały. Chociaż właśnie dzięki tym targom znaleźliśmy hotel, w którym zostało zorganizowane nasze wesele. I uważam, że naprawdę bardzo dobrze trafiliśmy. Ten hotel był z Piaseczna i miał naprawdę konkurencyjną ofertę. Był to hotel, który dopiero co został otwarty. I chyba ciężko było im przekonać ludzi do siebie. Jednak gdy się gdzieś organizuje wesela to wie się mniej więcej nawet od kogoś jakie było jedzenie i obsługa. A tu było pewne ryzyko. Dlatego też cena za osobę była niższa. Dla nas sala weselna jaką mieli u siebie była naprawdę wystarczająca. Ta przestronna sala weselna z noclegiem w Warszawie była urządzona niezwykle gustownie, na pewno nie była przesadzona jak niektóre. I to nam się podobało. W tym hotelu była nawet sala bankietowa jednak ona była przeznaczona na dużo większą ilość gości. Była nawet sala gdzie odbywała się na przykład pierwsza komunia albo jakieś inne mniejsze przyjęcie. Na tych targach hotel ten miał przygotowane przykładowe menu weselne.

Można było wszystkiego spróbować. I jeśli chodzi o nas to naprawdę wszystko bardzo nam smakowało. Oczywiście menu można było modyfikować w zależności od preferencji. My zmieniliśmy menu tylko nieznacznie.