Salon z kolorową ścianą

Sztuka w różnej formie towarzyszyła mi od dziecka. Zawsze uwielbiałam rysować i malować, dlatego w dorosłym życiu udałam się na studia artystyczne i obecnie w dużym stopniu utrzymuje się właśnie z wykonywania różnego rodzaju prac plastycznych. Oprócz rysowania portretów i malowania obrazów na zamówienie, dostaje też coraz więcej bardziej nietypowych zleceń.

Atrakcyjny mural na ścianie

mural na ścianie salonuW dzisiejszych czasach coraz więcej osób stara się o to, żeby wnętrza ich mieszkań były jak najbardziej wyjątkowe i żeby zachwycały harmonią oraz funkcjonalnością. Dla wielu osób najbardziej problematyczne okazują się ściany. Do wyboru mamy bowiem całe mnóstwo różnych rozwiązań, jak chodzi o dekorowanie ścian. Pośród nich znajdziemy, na przykład, nietuzinkowe tapety czy też płytki imitujące cegłę lub drewno. Ciekawym pomysłem jest też mural na ścianie salonu lub sypialni. Taki mural to nic innego jak ręcznie namalowany obraz przedstawiający to, co zażyczy sobie klient. Takie murale mogą być realistyczne lub abstrakcyjne. Na pewno przykuwają uwagę swoją oryginalnością. Zdarzyło mi się już wykonać kilka takich murali na zlecenie klientów. Murale na ścianie w domach są wymagającym zleceniem, ale przynoszącym mnóstwo satysfakcji osobie, która go wykonuje. Najbardziej popularne murale korzystają z motywów kwiatowych i wpisują się zazwyczaj w bardzo popularny styl boho. Oczywiście cena takich murali nie należy do najniższych.

Ściany w naszych domach mogą przyjmować różne postacie, od takich pokrytych kolorową farbą, tapetą, przez imitujące cegłę, aż po takie z muralami. To właśnie murale zyskują w ostatnich latach na popularności, dzięki czemu ja zyskuje coraz więcej klientów. Do najchętniej wybieranych motywów na murale należą te przedstawiające różnego rodzaju roślinność.