Samochód z akumulatorem

Dzieci uwielbiają się bawić i praktycznie całe dzieciństwo, zanim pójdą do szkoły spędzają na zabawie. Zadaniem rodziców jest im stworzyć bezpieczne warunki do niej i dostarczać nowych bodźców. Nie ma dziecka, które by nie lubiło jazdy samochodem.

Jak wygląda samochód na akumulator?

samochody dla dzieci z akumulatoremSzczególnie chłopcy chcą być jak swoi ojcowie i też prowadzić własny samochód. Kiedy obecni dorośli wyli w wieku swoich dzieci, to nie było tylu możliwości co dziś i każdy mógł tylko marzyć o dużym aucie, w którym może samodzielnie jeździć. Teraz samochody dla dzieci z akumulatorem znajdziemy w każdym dużym sklepie zabawkowym. Wyglądają one jak wierne kopie prawdziwych modeli, jakie możemy spotkać na ulicach, lub w telewizji. Samochód jest sterowany na pilota, którym może kierować rodzić, albo dziecko może samodzielnie nim kierować siedząc za kierownicą. Aby uatrakcyjnić maluchowi jazdę, posiada on klakson, w momencie włączania zasilania, wydobywa się dźwięk zapalanego silnika. Został wyposażony w funkcję automatycznego otwierania i zamykania drzwi, które posiadają też blokadę w trakcie jazdy. Miękkie siedzenia dla kierowcy i pasażera, mają pasy bezpieczeństwa, aby dzieci nie wypadły z auta w trakcie jazdy. Panel sterowania umieszczony w samochodzie jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze dla każdego dziecka. Większość modeli jest dla dwójki dzieci, ale prowadzi i kieruje tylko jedno. Samochód jest najczęściej w formie cabrio, aby dzieci mogły łatwo i szybko wsiadać i wysiadać z niego.

Dodatkową atrakcją są światła przednie, które można oddzielnie włączyć i wyłączyć, tyle świecące cały czas na czerwono i dźwięk jadącego samochodu bardzo przypomina odgłos silnika. Nic dziwnego, że dzieci tak chętnie chcą jeździć w takich autach, skoro wyglądają jak prawdziwe.