Spa i tabletki multifunkcyjne

Razem z przyjaciółką wybrałyśmy się do Spa. Nie był to taki zwykły wypad ,bo planowałyśmy go co najmniej kilka miesięcy wcześniej. Był to wypad z okazji naszych urodzin. Bo tak właśnie się składa, że urodziny nasze są dzień po sobie.

Tabletki multifunkcyjne najlepsze dla mnie

specjalistyczne tabletki multifunkcyjne do basenuTrochę czasu zajęło nam wyszukanie odpowiedniego miejsca. Najlepiej takiego, żeby było dość blisko. Nie chciałyśmy po prostu tracić naszego cennego czasu przeznaczonego na relaks na jakąś podróż. Znalazłyśmy fajne miejsce i wyruszyłyśmy. W spa miałyśmy mieć różne atrakcje. Na miejscu był basen z saunami, bicze wodne. Różne pokoje z masażami. Można było zapisać się także na zabiegi na twarz czy całe ciało. Najpierw poszłyśmy na basen. Zawsze uważałam, że chemia basenowa jest to coś strasznego. Bałam się, że ktoś może wrzucić do wody chlor w tabletkach tak po prostu. A nic takiego się nie stało. Już z tego wszystkiego wolałam specjalistyczne tabletki multifunkcyjne do basenu. Bawiłyśmy się jak dzieci. Zjeżdżałyśmy ze zjeżdżalni, ścigając się oczywiście przy tym kto będzie pierwszy. Pływałyśmy i nurkowałyśmy. Później zapragnęłyśmy udać się do sauny by trochę ochłonąć. Bardzo lubię zapachy do sauny, uważam że nadają niepowtarzalny klimat całemu pobytowi. Takie zapachy sprawiają, że można zapomnieć o wszystkim i naprawdę odpocząć. W saunie siedziałyśmy tyle ile mogłyśmy wytrzymać resztę atrakcji zostawiając na następny dzień.

Udałyśmy się na pyszną kolację i delektowałyśmy się to chwilą. Bo na co dzień obydwie zapracowane z małymi dziećmi, ciężko nawet o przysłowiowe pięć minut dla siebie. A teraz mogłyśmy poczuć się jak na prawdziwych wakacjach.