Sprowadziłem do sklepu plafony dobrej marki

 

Od niedawna byłem właścicielem dużego sklepu z oświetleniem. Oferowałem szeroki wybór, bo wszystkie pieniądze, które miałem zainwestowałem w dobrej jakości towar. U mnie dostępne były tylko porządne i trwałe produkty, bo takie sobie właśnie sam ceniłem.

Sprzedaż dobrej jakości plafonów

plafon diamondWspółpracowałem z różnymi polskimi producentami i ceniłem sobie te kontakty. Dzięki temu zawsze w sklepie miałem dostępne lampy, żarówki czy inne oświetlenie w dobrej jakości. Ostatnio znalazłem namiar na nowego producenta i się zainteresowałem jego produktem. Dokładnie był to plafon diamond, który widziałem w katalogu. Takich plafonów nie miałem nigdy u siebie w sprzedaży i postanowiłem je sprowadzić. Skontaktowałem się z przedstawicielem handlowym tej firmy produkcyjnej i umówiłem na spotkanie. Zamówiłem u niego kilkanaście plafonów o różnych wzorach. Od razu wiedziałem, że towar był dobrej jakości, bo na oświetleniu to ja znałem się najlepiej. Klienci zainteresowali się nowymi plafonami i chętnie je kupowali co mnie nawet nie dziwiło. Plafony były nowoczesne i pasowały w zasadzie do każdego pomieszczenia. Jeden z klientów remontował łazienkę i szukał jakiegoś ciekawego rozwiązania. Od razu podsunąłem mu jeden z plafonów, które miałem w ofercie a on stwierdził, że dokładnie czegoś takiego szukał. Kupił ten plafon bez wahania. Ponowiłem zamówienie plafonów od tego producenta, ponieważ wszystkie produkty w sklepie już sprzedałem. Plafony były doskonałej jakości i to było kluczowe.

Żona jak odwiedziła mnie pewnego razu w sklepie to i jej od razu plafony wpadły w oko. Dziwiła się, że nic jej nie powiedziałem i chciała mieć takie oświetlenie u nas w domu. Pozwoliłem jej wybrać plafon, który najbardziej jej się spodobał. W domu go zamontowałem.