Sprzedaż stylowych bryczesów jeździeckich

Kiedy pierwszy raz w domu oznajmiłam, że chcę jeździć konno, rodzice byli bardzo niezadowoleni. Mama uznawała, że jedynym hobby jakiemu powinnam się oddać jest taniec, a tata mówił, że konie to strata pieniędzy. Powtarzali mi na każdym kroku, że jest to za drogie i że przestaną mi sponsorować moje zachcianki. Ja jednak się nie poddałam i mając kilkanaście lat chodziłam dorabiać sobie na sezonowe zbiory. Wszystko tylko po to, żeby móc opłacać jazdy.

Stylowe jeździeckie bryczesy dostępne na polskim rynku

stylowe bryczesy do jazdy konnejMój trener widział we mnie potencjał i za każdym razem powtarzał mi, że jestem w stanie osiągnąć sukces. Kiedy poinformował mnie, że niedługo wystartuję na swoich pierwszych zawodach zaniemówiłam. Przez brak wsparcia ze strony rodziców nie sądziłam, że kiedyś trener zaproponuje mi udział. Bardzo się zestresowałam, bo nie miałam odpowiedniego stroju potrzebnego na ten wyjątkowy dzień. O dziwo kiedy rodzice się o tym dowiedzieli, nie byli zdenerwowani. Chyba fakt, że zostałam wybrana jako jedyna z naszej stadniny do udziału w zawodach, utwierdził ich, że jednak coś tam potrafię. Tata nawet powiedział, że kupi mi stylowe bryczesy do jazdy konnej. Nie wierzyłam własnym uszom, czułam jak przepełnia mnie radość. Jeszcze tego samego dnia z rodzicami pojechałam do sklepu jeździeckiego i mogłam wybrać sobie co tylko chciałam. Razem z mamą wybrałyśmy modne bryczesy i piękną koszulę. Komplet współgrał idealnie, a rodzice uznali, że wyglądam bardzo dojrzale i profesjonalnie.

Przeprosili mnie, że wcześniej we mnie nie wierzyli. Mamy niespełnione ambicje taneczne aż tak bardzo chciały pchnąć mnie w zupełnie innym kierunku. Ale tak się nie da. Każdy musi własną drogę jakoś odnaleźć, a dla mnie tą drogą wymarzoną jest właśnie jeździectwo.